€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Fox Hybride Omvormer 8kW 3-Fase
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Fox Hybride Omvormer 8kW 3-Fase
Hybride omvormer 8kW 3F 14,1A H3 2MPPT EPS hoogspanning DC-schakelaar IP65 H3-8.0-E FoxESS - apparaat werkt samen met FoxESS energieopslagsystemen.
Specificaties
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal ingangsvermogen [W] | A:8000 B:5000 |
| Maximale ingangsspanning [V] | 1000 V |
| Startspanning [V] | 160 V |
| Nominale ingangsspanning [V] | 720 V |
| MPPT-werkspanning [V] | 160 - 950 V |
| Maximale ingangsstroom [A] | 26 / 14 A |
| Maximale kortsluitstroom [A] | 32 / 16 A |
| Aantal onafhankelijke MPPT's | 2 |
| Aantal strings per MPPT | 2 / 1 |
| Maximaal AC-ingangsvermogen [VA] | 16000 VA |
| Maximale AC-ingangsstroom (per fase) [A] | 24,2 A |
| Nominaal uitgangsvermogen [W] | 8000 W |
| Maximaal schijnbaar uitgangsvermogen [VA] | 8800 VA |
| Nominale uitgangsstroom (per fase) [A] | 11,6 A |
| Maximale uitgangsstroom (per fase) [A] | 14,1 A |
| Nominale netspanning [V] | 3L/N/PE 380/220; 400/230; 415/240 V |
| Nominale netfrequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Vermogensfactor | 1 (instelbaar van 0,8 voorijlend tot 0,8 naijlend) |
| THDI | < 3 % bij nominaal vermogen |
Rendement
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal rendement | 98,00 % |
| Europees rendement | 97,30 % |
| Maximaal laadrendement batterij | 98,50 % |
| Maximaal ontlaadrendement batterij | 97,00 % |
Beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Isolatiebewaking | ja |
| Aardlekbeveiliging | ja |
| DC-ompolingbeveiliging | ja |
| Anti-eilandbeveiliging | ja |
| Kortsluitbeveiliging | ja |
| AC-kortsluitbeveiliging | ja |
| AC-overstroom-/overspanningsbeveiliging | ja |
| DC-schakelaar | ja |
| Overspanningsbeveiliging | TYPE II, AC: TYPE II |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Normen | EN 62109-1, EN 62109-2, EN 62477-1 |
| Elektromagnetische compatibiliteit | IEC 61000-6-1, IEC 61000-6-3 |
| Stroomnormen | EN50549-1, C10/11, VDE-AR-N 4105, G98, CEI 0-21 |
Algemene gegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (b x h x d) [mm] | 449 x 519 x 198 mm |
| Gewicht [kg] | 28 kg |
| Montage | wandmontage |
| Koeling | natuurlijke convectie |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Maximale installatiehoogte | 2000 m |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -25 ~+60°C |
| Luchtvochtigheid (niet-condenserend) | 0 - 100 % |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Energieverbruik [W] | < 15 W |
| Monitoring | WiFi, ETH, GSM (in ontwikkeling) |
| Communicatie | 2 x RS485, DRM, USB |
| Display | LCD, mobiele app, web |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.