€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
FoxESS Omvormer 17kW 3-Fase 27,1A
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
FoxESS Omvormer 17kW 3-Fase 27,1A
Omvormer 17kW 3F 27,1A FoxESS T17.0 G3 uitgerust met DC-schakelaar en AFCI-beveiliging, met mogelijkheid tot uitbreiding.
Deze serie FoxESS T (G3) omvormers is ontworpen voor driefasige installaties in woningen en kleine commerciële installaties. Biedt uitstekende prestaties en flexibiliteit, waardoor het energieopbrengstpotentieel kan worden vergroot en langere perioden van stroomopwekking mogelijk zijn.
De omvormers zijn verkrijgbaar in een vermogensbereik van 3 kW tot 25 kW, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende groottes van PV-installaties. De serie is geoptimaliseerd voor integratie met FoxESS energieopslagsystemen en maakt monitoring op afstand mogelijk via een mobiele app of webplatform.
Specificatie
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal aanbevolen DC-vermogen [W] | 25 500 W |
| Maximale DC-spanning [V] | 1100 V |
| Nominale DC-bedrijfsspanning [V] | 600 V |
| Maximale ingangsstroom (ingang A/ingang B) [A] | 28 / 28 A |
| Maximale kortsluitstroom (ingang A/ingang B) [A] | 36,4 / 36,4 A |
| MPPT-spanningsbereik [Vdc] | 140 - 1000 V DC |
| MPPT-spanningsbereik (bij volle belasting) [Vdc] | 315 - 850 V DC |
| Startspanning [V] | 140 V |
| Aantal MPPT-trackers | 2 |
| Aantal ingangen per MPPT | 2+2 |
| Nominaal uitgangsvermogen [W] | 17 000 W |
| Maximaal schijnbaar AC-vermogen [VA] | 18 700 VA |
| Nominale netspanning [Vac] | 3/N/PE, 220V/380V, 230V/400V 240V/415V |
| Nominale netfrequentie AC [Hz] | 50/60, ±5 |
| Nominale AC-stroom [A] | 24,6 A |
| Maximale AC-stroom [A] | 27,1 A |
| Regelbereik arbeidsfactor | 1 (regelbaar van 0,8 voorijlend tot -0,8 naijlend) |
| Harmonische vervorming THD | < 3 % |
Rendement
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| MPPT-rendement [%] | 99,8 % |
| Europees rendement [%] | 97,8 % |
| Maximaal rendement [%] | 98,6 % |
Beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Beveiliging tegen omgekeerde polariteit DC | Ja |
| Eilandbeveiliging | Ja |
| Isolatieweerstandsbewaking | Ja |
| Lekstroommonitoring (reststroom) | Ja |
| AC-kortsluitbeveiliging | Ja |
| AC-overstroombeveiliging | Ja |
| Beveiliging tegen hoge AC-uitgangsspanning | Ja |
| Overspanningsbeveiliging | TYPE II DC / TYPE II AC |
| Thermische beveiliging | Ja |
| Ingebouwde DC-schakelaar | Ja |
| AFCI-beveiliging | Ja |
| Veiligheid | IEC 62109-1/2 |
| EMC | IEC 61000-6-1/IEC 61000-6-2/IEC 61000-6-3/IEC61000-4-2/3/4/5/6/8 |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificering | AS4777.2-2015 / VDE-AR-N 4105 /VDE0126-1-1 /G98 / G99 / EN50549-1/ CEI 0-21/NB/T32004 IEC62116 /IEC61727 /IEC61683 |
Algemene gegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (BxHxD) | 480 x 370 x 183,5 mm |
| Gewicht | 20 kg |
| Koeling | geforceerde convectie (ventilatoren) |
| Beschermingsklasse | I |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Topologie | transformatorloos |
| Overspanningscategorie | III (AC-zijde), II (DC-zijde) |
| Geluidsniveau | < 55 dB |
| Bedrijfstemperatuurbereik [°C] | -25 .... 60 °C (derating bij +45°C) |
| Maximale bedrijfshoogte [m] | 3000 m |
| Luchtvochtigheid | 0 - 100% (zonder condensatie) |
| Eigen verbruik (nacht) [W] | < 3W |
| Vervuilingsgraad | II |
| Monitoringmodule | RS485, WIFI (standaard) / GPRS (optioneel) / 4G (optioneel) / LAN (optioneel) |
| Communicatie | energiemeter, DRM, USB-update, E-stop |
| Display | LCD-scherm, touchknop, app, webpagina |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.