€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Fronius Symo Advanced 10kW 3-fase netgekoppelde omvormer 2MPPT WLAN
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Fronius Netgekoppelde PV-omvormer 10kW 3-Fase 2MPPT Symo Advanced WLAN
Netgekoppelde PV-omvormer 10kW 3F 2MPPT 10.0-3-M Symo Advanced WLAN Fronius is de volgende stap voorwaarts in de geschiedenis van Fronius SnapINverter-omvormers. De efficiëntie, bewezen in miljoenen praktijkgevallen, gaat hand in hand met moderne veiligheidstechnologie, waardoor het de veiligste keuze is voor installateurs en hun klanten.
De nieuwe Fronius Arc Guard-technologie is meer dan alleen veiligheid - het is gemoedsrust. Dankzij een geavanceerd algoritme detecteert en reageert Fronius effectief op potentieel gevaarlijke elektrische vlambogen, waarbij de PV-installatie wordt uitgeschakeld voordat er brand kan ontstaan. De voortdurende verbetering van de Fronius Arc Guard-functie maakt het mogelijk de detectiegevoeligheid te verhogen en de systeembescherming te optimaliseren.
De Symo Advanced-omvormer biedt installatiefreedom dankzij SuperFlex Design-technologie. Het is mogelijk om fotovoltaïsche modules in verschillende richtingen te plaatsen en flexibele aansluitingen te maken dankzij het brede ingangsspanningsbereik en ondersteuning voor hoge stromen van fotovoltaïsche modules.
Het Dynamic Peak Manager-systeem garandeert optimaal vermogen, zelfs wanneer een deel van de modules beschaduwd is. Intelligent schaduwbeheer is standaard geïntegreerd, waardoor extra componenten overbodig zijn en maximale energieopbrengst wordt gegarandeerd.
Ingangsgegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Aantal MPP-trackers | 2 |
| Maximale ingangsstroom (Idc max) | 16,5 A |
| Maximale bruikbare ingangsstroom (Idc max MPPT 1+2) | 43,5 A |
| Maximale kortsluitstroom van de fotovoltaïsche generator MPP1/MPP2 (Isc pv) | 34 A |
| DC-ingangsspanningsbereik (Udc min – Udc max) | 200–1000 V |
| Startspanning (Udc start) | 200 V |
| Bruikbaar MPP-spanningsbereik | 200–800 V |
| MPP-spanningsbereik (bij nominaal vermogen) (Umpp min – Umpp max) | 270–800 V |
| Aantal DC-aansluitingen | 3 |
| Maximaal vermogen van de fotovoltaïsche generator (Pdc max) | 15 000 Wpeak |
Uitgangsgegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| AC-nominaal vermogen (Pac,r) | 10 000 W |
| Maximaal uitgangsvermogen / schijnbaar vermogen | 10 000 VA |
| AC-uitgangsstroom (Iac nom) | 14,4 A |
| Netaansluiting (spanningsbereik) | 3-NPE 400 V / 230 V of 3~NPE 380 V / 220 V (+20% / -30%) |
| Frequentie (frequentiebereik) | 50 / 60 (45–65) Hz |
| Harmonische vervormingsfactor | < 1,75 % |
| Arbeidsfactor (cos φac,r) | 0–1 ind. / cap. |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificaten en voldane normen | IEC 62109-1/-2, IEC 62116, IEC 61727, VDE 0126-1-1/A1, VDE AR-N 4105, G98/1, G99/1, AS/NZS 4777.2, UNE 206007-1, CEI 0-21, CEI 0-16, NRS 097-2-1, TOR Erzeuger Typ A, VDE AR-N 4110, EN 50549-1/-2, IEC 61683, IEC60068, IEC 63027:2023 |
Rendement
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal rendement | 97,8 % |
| Europees rendement (ηUE) | 97,1 % |
| MPP-rendement | > 99,9 % |
Beveiligingsvoorzieningen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Vlamboogbeveiliging — AFCI (Fronius Arc Guard) | Geïntegreerd |
| DC-isolatieweerstandsmeting | Geïntegreerd |
| Gedrag bij overbelasting | Werkpuntverschuiving, vermogensbegrenzer |
| DC-schakelaar | Geïntegreerd |
| Bescherming tegen omgekeerde polariteit | Geïntegreerd |
| Lekstroommonitoringsysteem (RCMU) | Geïntegreerd |
Interfaces
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| WLAN / Ethernet LAN | Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 ingangen en 4 digitale in-/uitgangen | Aansluiting op ontvanger voor afstandsbediening |
| USB (type A-aansluiting) | Datalogging, omvormer-update vanaf USB-opslagmedium |
| 2 × RS422 (RJ45-aansluiting) | Fronius Solar Net |
| Signaaluitgang | Energiebeheer (potentiaalvrije relaisuitgang) |
| Communicatiekaart (Datalogger) en webserver | Geïntegreerd |
| Externe ingang | Aansluiting S0-meter / monitoring overspanningsbeveiliging |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec of aansluiting energiemeter |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.