€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Fronius Symo netomvormer 4,5kW 3-fase 2MPPT WLAN
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Fronius Netgekoppelde PV-omvormer 4,5kW 3-Fase 2MPPT WLAN Symo
De netgekoppelde PV-omvormer 4,5KW 3F 2MPPT WLAN 4,5-3-M Symo van Fronius is een geavanceerde netgekoppelde omvormer beschikbaar in een driefasig systeem met twee MPPT's.
Deze moderne omvormer biedt een breed vermogensbereik, van 3,0 tot 20,0 kW, waardoor hij uitstekend geschikt is voor fotovoltaïsche installaties van verschillende groottes. Dankzij de innovatieve SuperFlex Design-oplossing biedt de Symo flexibiliteit bij installaties op daken met een onregelmatige vorm of met verschillende oriëntaties.
Internetintegratie via Wi-Fi of Ethernet en het gemak van koppeling met componenten van derden maken de Symo een van de meest communicatieve omvormers op de markt. De interface voor de slimme energiemeter maakt dynamisch beheer van energietoevoer aan het net mogelijk, evenals visualisatie van het eigen energieverbruik.
De SNAPINVERTER-technologie maakt eenvoudige montage en onderhoud mogelijk, dankzij de scheiding van de aansluitingssectie en de vermogensmodule. Geïntegreerde datacommunicatie maakt monitoring van de installatie mogelijk, evenals aansluiting van componenten van andere fabrikanten.
SuperFlex Design biedt flexibiliteit bij het ontwerpen en bedienen van installaties, dankzij twee MPP-trackers, hoge systeemspanning en een breed DC-ingangsspanningsbereik. De Dynamic Peak Manager vindt dynamisch het optimale werkpunt, zelfs bij gedeeltelijke schaduw op de PV-panelen.
De Symo-omvormers zijn voorbereid om te voldoen aan toekomstige normen en eisen van energienetwerken, dankzij "Advanced Grid Features"-functies die optimale voeding en veilige netwerkexploitatie garanderen. De nulvoedingsfunctie maakt het mogelijk het voedingsvermogen aan te passen aan de eisen van de netbeheerder, waarbij prioriteit wordt gegeven aan verbruikers in het huishouden en het vermogen wordt verlaagd tot het maximaal toegestane niveau.
Ingangsgegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Aantal MPP-trackers | 2 |
| Maximale ingangsstroom (Idc max 1 / Idc max 2) | 16,0 A / 16,0 A |
| Maximale kortsluitstroom voor modulearray (MPP1/MPP2) | 24,0 A / 24,0 A |
| Ingangsspanningsbereik (Udc min - Udc max) | 150 - 1000 V |
| Startspanning (Udc start) | 200 V |
| Bruikbaar MPP-spanningsbereik | 150 - 800 V |
| Aantal strings per MPP-tracker | 2 + 2 |
| Maximaal PV-generatorvermogen (Pdc max) | 9,0 kWpiek |
Uitgangsgegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal AC-vermogen (Pac,r) | 4.500 W |
| Maximaal uitgangsvermogen | 4.500 VA |
| Maximale uitgangsstroom (Iac max) | 6,5 A |
| Netaansluiting (spanningsbereik) | 3~NPE 400 V / 230 V of 3~NPE 380 V / 220 V (+20% / -30%) |
| Frequentie (frequentiebereik) | 50 Hz / 60 Hz (45-65 Hz) |
| Harmonische vervormingsfactor THD | < 3% |
| Arbeidsfactor (cos φac,r) | 0,85-1 ind. / cap. |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificaten en normconformiteit | [[ÖVE / ÖNORM E 8001-4-712, DIN V VDE 0126-1-1/A1, VDE AR N 4105, IEC 62109-1/-2, IEC 62116, IEC 61727, AS 3100, AS 4777-2, AS 4777-3, CER 06-190, G83/2, UNE 206007-1, SI 4777, CEI 0-21, NRS 097]] |
Rendement
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal rendement | 98,0% |
| Europees gewogen rendement (ηEU) | 97,2% |
| MPP-aanpassingsrendement | > 99,9% |
Beveiligingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| DC-isolatiemeting | Ja |
| Gedrag bij overbelasting | Verschuiving werkpunt, beperking uitgangsvermogen |
| DC-schakelaar | Ja |
| Bescherming tegen omgekeerde polariteit | Ja |
Aansluitingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 ingangen en 4 digitale in-/uitgangen | Aansluiting voor ontvanger van afstandsbediening |
| USB (type A-aansluiting) | Voor USB-opslagmedia |
| 2x RS422 (RJ45-aansluiting) | Fronius Solar Net |
| Relaisuitgang | Energiebeheer (potentiaalvrije relaisuitgang) |
| Datalogger en webserver | Geïntegreerd |
| Signaalingang | S0-meteraansluiting / Analyse overspanningsbeveiliging |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec of meteraansluiting |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.