€ 0,34
€ 0,28
€ 1,07
€ 0,89
Hager Aardlekschakelaar C 20A 3P 6kA
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Hager Installatieautomaat C 20A 3P 6kA
Installatieautomaat MCB C 20A 3P 6kA MCN320E van HAGER, ook bekend als een leidingautomaat, dient ter bescherming van kabels en leidingen tegen overbelasting en kortsluiting.
Het wordt zowel in de residentiële als commerciële sector gebruikt. Deze automaat kan meerdere keren worden gebruikt en biedt een hogere gevoeligheid dan standaard smeltpatronen (zekeringen). Type C installatieautomaat kenmerkt zich door vertraagde werking en is bedoeld voor de bescherming van voedingsinstallaties met een laag vermogen, tot enkele kilowatts.
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Fabrikant | HAGER |
| Type installatieautomaat | C |
| Nominale stroom | 20A |
| Nominaal kortsluitvermogen Icn | 6kA |
| Aantal polen | 3 P |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Nominale schakelspanning Ue | 230 / 400 V |
| Nominale frequentie | 50 / 60 Hz |
| Type voedingsspanning | AC |
| Nominale isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nominale stootspanning Uimp | 4000 V |
| Nominaal kortsluituitschakelvermogen 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Nominaal bedrijfskortsluituitschakelvermogen Ics | 6 kA |
| Maximaal vermogensverlies per pool volgens norm | 4,5 W |
| Totaal vermogensverlies bij nominale stroom | 8,9 W |
| Vermogensverlies per pool bij nominale stroom | 3,1 W |
| Elektrische duurzaamheid (aantal cycli) | 4000 x |
| Mechanische duurzaamheid (aantal cycli) | 20000 x |
| Aanhaalmoment | 2,8 Nm |
| Type aansluiting | met schroef |
| Capaciteit ingangs-/uitgangsklem voor massieve geleider (draad) | 1/25 mm² |
| Capaciteit ingangs-/uitgangsklem voor flexibele geleider (kabel) | 1/16 mm² |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Afmetingen | 70 x 83 x 52,5 mm |
| Norm | EN 60898-1 |
| RoHs-richtlijn | conform |
| Vervuilingsgraad volgens IEC 60664 / IEC 60947-2 | 2 |
| Aanvullende informatie | aansluiting mogelijk met kamrails, kooibeklemming: - draad tot 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Technische gegevens
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type stroomonderbreker | overstroombeveiliging |
| Nominale stroom [A] | 20A |
| Aantal polen | 3P |
| Kortsluitvermogen [kA] | 6 kA |
| Merk | HAGER |
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.