€ 0,34
€ 0,28
€ 1,07
€ 0,89
Hager Automaat B 10A 1P 6kA
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Hager Installatieautomaat B 10A 1P 6kA
Installatieautomaat MCB B 10A 1P 6kA MBN110E van Hager, ook wel bekend als een leidingautomaat, speelt een cruciale rol in elektrische installaties door de veiligheid te waarborgen door de continuïteit van het circuit te onderbreken wanneer de stroom de toegestane waarde overschrijdt.
Model MBN110E beschermt tegen de gevolgen van overbelasting (overbelasting en kortsluiting) tot 6kA. Het kenmerkt zich door vertraagde werking, waardoor effectieve bescherming wordt geboden aan apparaten die ongevoelig zijn voor thermische overbelasting en met lage inschakeelstromen.
Constructie van de installatieautomaat MBN110E:
- 1 - bedieningshendel
- 2 - vergrendeling
- 3 - vast contact en beweegbaar contact
- 4 - aansluitklemmen
- 5 - thermisch-bimetalen uitschakelaar (overbelastingsbeveiliging)
- 6 - stelschroef
- 7 - elektromagnetische uitschakelaar (kortsluitbeveiliging)
- 8 - bluiskamer (voor het doven van de elektrische boog)

Constructie
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Aantal beschermde polen | 1 |
| Aantal polen | 1 P |
| Type installatieautomaat | B |
Elektrische kenmerken
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal kortsluitvermogen Icn | 6 kA |
| Nominale bedrijfsspanning Ue | 230/400 V |
| Nominale frequentie | 50/60 Hz |
| Type voedingsspanning | AC |
Spanning
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nominale schokspanning Uimp | 4000 V |
Stroom
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale stroom | 10A |
| Nominaal kortsluitvermogen 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Nominaal bedrijfskortsluitvermogen Ics | 6 kA |
Vermogen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal vermogensverlies per pool volgens norm | 3 W |
| Totaal vermogensverlies bij nominale stroom | 2,75 W |
| Vermogensverlies per pool bij nominale stroom | 2,75 W |
Duurzaamheid
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Elektrische levensduur (aantal cycli) | 4000 |
| Mechanische levensduur (aantal cycli) | 20000 |
Afmetingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Diepte product | 70 mm |
| Hoogte product | 83 mm |
| Breedte product | 17,5 mm |
Installatie / Montage
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Aanhaalmoment | 2,8Nm |
Aansluiting
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Type verbinding | met schroef |
| Capaciteit ingangs-/uitgangsklem voor stijve geleider (draad) | 1/25 mm² |
| Capaciteit ingangs-/uitgangsklem voor flexibele geleider (kabel) | 1/16 mm² |
Veiligheid
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Norm | EN 60898-1 |
| Beschermingsgraad | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Technische gegevens
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Type stroomonderbreker | overstroombeveiliging |
| Nominale stroom [A] | 10A |
| Aantal polen | 1P |
| Kortsluitvermogen [kA] | 6 kA |
| Merk | HAGER |
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.