€ 0,34
€ 0,28
€ 1,07
€ 0,89
Hager Automaat B 10A 3P 6kA
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Hager Installatieautomaat B 10A 3P 6kA
De installatieautomaat MCB B 10A 3P 6kA MBN310E van Hager, ook bekend als een stroomonderbreker, speelt een cruciale rol in het elektrische systeem door bescherming van het circuit te bieden door automatische uitschakeling wanneer de stroom in het circuit de toegestane veilige waarden overschrijdt.
Dit apparaat beschermt de installatie effectief tegen overmatige stroom als gevolg van overbelasting en kortsluitingen, en garandeert veilig gebruik tot een niveau van 6kA. Model MBN316E met type B-karakteristiek heeft een vertraagde werking, waardoor het bijzonder geschikt is voor het beveiligen van apparaten die niet gevoelig zijn voor thermische overbelasting en apparaten die lage inschakelvermogen genereren.
- CONSTRUCTIE VAN DE AUTOMAAT
- bedieningshendel
- vergrendeling
- vast contact en beweegbaar contact
- aansluitklemmen
- thermisch-bimetalen uitschakelaar (overbelastingsbeveiliging)
- stelschroef
- elektromagnetische uitschakelaar (kortsluitbeveiliging)
- blussingskamer (voor het doven van de elektrische boog)
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| serie en type | Installatieautomaat MCB B 10A 3P 6kA MBN310E HAGER |
| aantal beschermde polen | 3 |
| aantal polen | 3 P |
| type installatieautomaat | B |
| nominaal kortsluitvermogen Icn | 6 kA |
| nominale bedrijfsspanning Ue | 230 / 400 V |
| nominale frequentie | 50 / 60 Hz |
| type voedingsspanning | AC |
| nominale isolatiespanning Ui | 500 V |
| nominale stootspanning Uimp | 4000 V |
| nominaal kortsluitvermogen bij 230 V 50 Hz | 6 kA |
| nominaal bedrijfskortsluitvermogen Ics | 6 kA |
| maximaal vermogensverlies per pool volgens norm | 3 W |
| totaal vermogensverlies bij nominale stroom | 5,8 W |
| vermogensverlies per pool bij nominale stroom | 2 W |
| elektrische duurzaamheid (aantal cycli) | 4000 x |
| mechanische duurzaamheid (aantal cycli) | 20000 x |
| aanhaalmoment | 2,8 Nm |
| type aansluiting | met schroef |
| capaciteit ingangs-/uitgangsklem voor massieve geleider (draad) | 1/25 mm² |
| capaciteit ingangs-/uitgangsklem voor flexibele geleider (kabel) | 1/16 mm² |
| norm | EN 60898-1 |
| beschermingsgraad | IP20 |
| afmetingen | 70 x 83 x 52,5 mm |
| Gewicht verpakking | 0,288 kg |
| Aanvullende informatie | mogelijkheid tot aansluiting via kamrails, kooimklemmen: - draad tot 25 mm² |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Technische gegevens
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Type stroomonderbreker | overstroombeveiliging |
| Nominale stroom [A] | 10A |
| Aantal polen | 3P |
| Kortsluitvermogen [kA] | 6 kA |
| Merk | HAGER |
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.