€ 0,34
€ 0,28
€ 1,07
€ 0,89
Hager Automaat B 16A 1P 6kA
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Hager Installatieautomaat B 16A 1P 6kA
Installatieautomaat MCB B 16A 1P 6kA MBN116E van Hager, ook bekend als een aardlekschakelaar, speelt een cruciale rol in elektrische installaties door de veiligheid te garanderen door de continuïteit van het circuit te onderbreken wanneer de stroom de toegestane waarde overschrijdt.
Model MBN116E beschermt tegen de gevolgen van overmatige overbelasting (overbelasting en kortsluitingen) tot 6kA. Het wordt gekenmerkt door vertraagde werking (3-5 maal de uitschakelstroom), wat effectieve bescherming biedt voor apparaten die ongevoelig zijn voor thermische overbelasting en met lage inschakeelstromen.
Constructie van de installatieautomaat MBN116E:
- 1 - bedieningshendel
- 2 - vergrendeling
- 3 - vast contact en beweegbaar contact
- 4 - aansluitklemmen
- 5 - thermisch-bimetalen uitschakelaar (overbelastingsbeveiliging)
- 6 - stelschroef
- 7 - elektromagnetische uitschakelaar (kortsluitbeveiliging)
- 8 - blussingskamer (voor het doven van de elektrische boog)

Specificatie
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale stroom In | 16 A |
| Type installatieautomaat | B |
| Nominaal kortsluitvermogen Icn | 6 kA |
| Aantal polen | 1 P |
| Aantal modules | 1 |
| Nominale schakelspanning Ue (AC) | 230/400 V |
| Nominale isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nominale frequentie | 50/60 Hz |
| Type aansluiting | met schroef |
| Aandraaimoment | 2,8Nm |
| Totaal vermogensverlies bij nominale stroom | 2,44 W |
| Elektrische levensduur (aantal cycli) | 4000 |
| Mechanische levensduur (aantal cycli) | 20000 |
| Bedrijfstemperatuur | -25 tot 60 °C |
| Opslagtemperatuur | -25 tot 80 °C |
| Hoogte product | 83 mm |
| Breedte product | 17,5 mm |
| Diepte product | 70 mm |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Technische gegevens
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Type stroomonderbreker | overstroombeveiliging |
| Nominale stroom [A] | 16A |
| Aantal polen | 1P |
| Kortsluitvermogen [kA] | 6 kA |
| Merk | HAGER |
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.