€ 0,34
€ 0,28
€ 1,07
€ 0,89
Hager Automaat B 16A 3P 6kA
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Hager Installatieautomaat B 16A 3P 6kA
De installatieautomaat MCB B 16A 3P 6kA MBN316E van het merk Hager, ook bekend als een leidingautomaat, speelt een cruciale rol in het elektrische systeem door bescherming van het circuit te bieden door automatische uitschakeling wanneer de stroom in het circuit de toegestane veilige waarden overschrijdt.
Dit apparaat beschermt de installatie effectief tegen overmatige stroom als gevolg van overbelasting en kortsluitingen, en garandeert veilig gebruik tot een niveau van 6kA. Het model MBN316E met type B-karakteristiek heeft een vertraagde werking, waardoor het bijzonder geschikt is voor het beveiligen van apparaten die niet gevoelig zijn voor thermische overbelasting en apparaten die lage inschakeelstromen genereren.
- CONSTRUCTIE VAN DE AUTOMAAT
- bedieningshendel
- vergrendeling
- vast contact en beweegbaar contact
- aansluitklemmen
- thermisch-bimetalen uitschakelaar (overbelastingsbeveiliging)
- stelschroef
- elektromagnetische uitschakelaar (kortsluitbeveiliging)
- blussingskamer (voor het blussen van de elektrische boog)
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| serie en type | Installatieautomaat MCB B 16A 3P 6kA MBN316E HAGER |
| aantal beveiligde polen | 3 |
| aantal polen | 3 P |
| type installatieautomaat | B |
| nominaal kortsluitvermogen Icn | 6 kA |
| nominale bedrijfsspanning Ue | 230 / 400 V |
| nominale frequentie | 50 / 60 Hz |
| type voedingsspanning | AC |
| nominale isolatiespanning Ui | 500 V |
| nominale stootspanning Uimp | 4000 V |
| nominaal kortsluitvermogen 230 V 50 Hz | 6 kA |
| nominaal bedrijfskortsluitvermogen Ics | 6 kA |
| maximaal vermogensverlies per pool volgens norm | 3,5 W |
| totaal vermogensverlies bij nominale stroom | 8,2 W |
| vermogensverlies per pool bij nominale stroom | 2,8 W |
| elektrische levensduur (aantal cycli) | 4000 x |
| mechanische levensduur (aantal cycli) | 20000 x |
| aanhaalmoment | 2,8 Nm |
| type aansluiting | met schroef |
| capaciteit ingangs-/uitgangsklem voor massieve geleider (draad) | 1/25 mm² |
| capaciteit ingangs-/uitgangsklem voor flexibele geleider (kabel) | 1/16 mm² |
| norm | EN 60898-1 |
| beschermingsgraad | IP20 |
| afmetingen | 70 x 83 x 52,5 mm |
| Gewicht verpakking | 0,305 kg |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Technische gegevens
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Type stroomonderbreker | overstroombeveiliging |
| Nominale stroom [A] | 16A |
| Aantal polen | 3P |
| Kortsluitvermogen [kA] | 6 kA |
| Merk | HAGER |
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.