€ 0,34
€ 0,28
€ 1,07
€ 0,89
Hager Automaat B 20A 1P 6kA
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Hager Installatieautomaat B 20A 1P 6kA
Installatieautomaat MCB B 20A 1P 6kA MBN120E van het merk Hager, ook bekend als een aardlekschakelaar, speelt een cruciale rol in elektrische installaties door de veiligheid te garanderen door de continuïteit van het circuit te onderbreken wanneer de stroom de toegestane waarde overschrijdt.
Model MBN120E beschermt tegen de gevolgen van overbelasting en kortsluitingen tot 6kA. Het kenmerkt zich door vertraagde werking, waardoor effectieve bescherming wordt geboden aan apparaten die ongevoelig zijn voor thermische overbelasting en met lage inschakeelstromen.
Constructie van de installatieautomaat MBN120E:
- 1 - bedieningshendel
- 2 - vergrendeling
- 3 - vast contact en beweegbaar contact
- 4 - aansluitklemmen
- 5 - thermisch-bimetalen uitschakelaar (overbelastingsbeveiliging)
- 6 - stelschroef
- 7 - elektromagnetische uitschakelaar (kortsluitbeveiliging)
- 8 - blussingskamer (voor het blussen van de elektrische boog)

SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Fabrikant | HAGER |
| Type installatieautomaat | B |
| Nominale stroom [A] | 20A |
| Schakelcapaciteit [kA] | 6kA |
| Aantal beschermde polen | 1 |
| Aantal polen | 1P |
| Nominaal kortsluitvermogen Icn | 6 kA |
| Nominale bedrijfsspanning Ue | 230 / 400 V |
| Nominale frequentie | 50 / 60 Hz |
| Type voedingsspanning | AC |
| Nominale isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nominale schokgolfspanning Uimp | 4000 V |
| Nominaal kortsluitvermogen 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Nominaal kortsluitvermogen Ics | 6 kA |
| Maximaal vermogensverlies per pool volgens norm | 3 W |
| Totaal vermogensverlies bij nominale stroom | 4,5 W |
| Vermogensverlies per pool bij nominale stroom | 2,79 W |
| Elektrische levensduur (aantal cycli) | 4000 x |
| Mechanische levensduur (aantal cycli) | 20000 x |
| Aanhaalmoment | 2,8 Nm |
| Type aansluiting | met schroef |
| Capaciteit ingangs-/uitgangsklem voor stijve geleider (draad) | 1/25 mm² |
| Capaciteit ingangs-/uitgangsklem voor flexibele geleider (kabel) | 1/16 mm² |
| Norm | EN 60898-1 |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Afmetingen | 70 x 83 x 17,5 mm |
| Aanvullende informatie | mogelijkheid tot verbinding met kamrails, kooi-aansluitklemmen: - draad tot 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Technische gegevens
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Type stroomonderbreker | overstroombeveiliging |
| Nominale stroom [A] | 20A |
| Aantal polen | 1P |
| Kortsluitvermogen [kA] | 6 kA |
| Merk | HAGER |
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.