€ 0,34
€ 0,28
€ 1,07
€ 0,89
Hager Automaat B 20A 3P 6kA
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Hager Installatieautomaat B 20A 3P 6kA
Installatieautomaat MCB B 20A 3P 6kA MBN320E HAGER, ook bekend als een leidingautomaat, vormt een essentieel onderdeel van het elektrische systeem.
Het beveiligt het circuit door automatisch de stroomtoevoer te onderbreken wanneer de stroomsterkte de vastgestelde veiligheidsgrenzen overschrijdt. Biedt bescherming tegen de gevolgen van kortsluitingen en overbelastingen tot 6kA. De installatieautomaat MBN320E type B kenmerkt zich door vertraagde werking en is bedoeld voor de bescherming van apparaten die minder gevoelig zijn voor thermische overbelasting en kleine inschakelingstromen vereisen.
Constructie van de automaat MBN320E:
- 1 - bedieningshendel
- 2 - vergrendeling
- 3 - vast contact en beweegbaar contact
- 4 - aansluitklemmen
- 5 - thermisch-bimetalen uitschakelaar (overbelastingsbeveiliging)
- 6 - stelschroef
- 7 - elektromagnetische uitschakelaar (kortsluitbeveiliging)
- 8 - bluiskamer (voor het doven van de elektrische boog)

SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Fabrikant | HAGER |
| Type installatieautomaat | B |
| Nominale stroom [A] | 20A |
| Schakelcapaciteit [kA] | 6kA |
| Aantal polen | 3 P |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Nominaal kortsluitvermogen Icn | 6 kA |
| Nominale bedrijfsspanning Ue | 230 / 400 V |
| Nominale frequentie | 50 / 60 Hz |
| Type voedingsspanning | AC |
| Nominale isolatiespanning | 500 V |
| Nominale stootspanning Uimp | 4000 V |
| Nominaal kortsluitvermogen 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Nominaal bedrijfskortsluitvermogen Ics | 6 kA |
| Maximaal vermogensverlies per pool volgens norm | 4,5 W |
| Totaal vermogensverlies bij nominale stroom | 8,9 W |
| Vermogensverlies per pool bij nominale stroom | 3,1 W |
| Elektrische duurzaamheid (aantal cycli) | 4000 x |
| Mechanische duurzaamheid (aantal cycli) | 20000 x |
| Aanhaalmoment | 2,8 Nm |
| Type aansluiting | met schroef |
| Klemcapaciteit ingang/uitgang voor stijve geleider (draad) | 1/25 mm² |
| Klemcapaciteit ingang/uitgang voor flexibele geleider (kabel) | 1/16 mm² |
| Norm | EN 60898-1 |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Afmetingen | 70 x 83 x 52,5 mm |
| Aanvullende informatie | mogelijkheid tot verbinding met kamrails, kooimklemmen: - draad tot 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Technische gegevens
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Type stroomonderbreker | overstroombeveiliging |
| Nominale stroom [A] | 20A |
| Aantal polen | 3P |
| Kortsluitvermogen [kA] | 6 kA |
| Merk | HAGER |
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.