€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Omvormer Sofar 1,1kW 1-fase 5,3A 1MPPT DC-schakelaar WiFi-module
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Omvormer inverter 1,1kW 1F 5,3A TL-G3 1MPPT DC-schakelaar WiFi-module 1100TL SOFAR
Wij nodigen u uit om kennis te maken met ons aanbod Omvormer inverter 1,1kW 1F 5,3A TL-G3 1MPPT DC-schakelaar WiFi-module 1100TL SOFAR
Sofar enkelfase omvormers zijn uitstekende oplossingen voor kleine fotovoltaïsche installaties. Deze apparaten kenmerken zich door betrouwbaarheid en hoge kwaliteit, terwijl ze tegelijkertijd beschikbaar zijn tegen aantrekkelijke prijzen. Fabrikant Sofar maakt gebruik van gerenommeerde componenten, wat in combinatie met zorgvuldige controle van productieprocessen uitstekende resultaten garandeert.
Het is vermeldenswaard dat de fabrikant een indrukwekkende garantie van 12 jaar biedt, waarmee het vertrouwen in de kwaliteit van zijn producten wordt bevestigd. Deze apparaten zijn uitgerust met een WiFi-module die internetverbinding mogelijk maakt. Hierdoor kan de gebruiker de parameters van zijn fotovoltaïsche installatie op afstand monitoren en beheren. Bovendien beschikken Sofar omvormers over een handig display op de behuizing, waarmee de parameters van het apparaat eenvoudig kunnen worden gevolgd. Ze hebben ook twee MPPT-trackers, wat bijdraagt aan een verhoogde efficiëntie en prestaties van de gehele installatie.
Deze innovatieve omvormers bieden een reeks intelligente functies, zoals blindvermogenregeling, zelfvermindering van vermogen bij overschrijding van de frequentie en externe controle van blind- en werkelijk vermogen. Bovendien voldoet hun aluminium roestvrije behuizing aan de normen van beschermingsklasse IP 65, wat betekent dat ze veilig buiten kunnen worden gemonteerd zonder zorgen over hun duurzaamheid en betrouwbaarheid.
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal AC-vermogen [W] | 1100W |
| Aantal fasen | 1F |
Uitgangsgegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Max. uitgangsvermogen [VA] | 1100 VA |
| AC-uitgangsstroom [A] | 4,8 A |
| AC-spanningsbereik [V] | 180 - 276 V |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Frequentiebereik [Hz] | 45Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| Totale harmonische vervorming | <3% |
| Arbeidsfactor [cos φac,r] | 1 (-0,8/+0,8) |
Ingangsgegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Aantal MPP-trackers | 1 |
| DC-ingangsspanningsbereik [V] | 90 - 450 V |
| Startspanning [V] | 70 V |
| Nominale ingangsspanning [V] | 360 V |
| MPP-spanningsbereik [V] | 50 - 500 V |
| Aantal DC-aansluitingen | 1 |
| Max. vermogen fotovoltaïsche generator | 1100 W |
Aansluitingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| WiFi-module | Nee |
| Type aansluiting | WLAN / Ethernet LAN Optioneel |
| WLAN / Ethernet LAN | Nee |
| USB | Ja |
| 2x RS422 (RJ45-aansluiting) | Nee |
| RS485 | Ja |
Beveiligingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| DC-schakelaar | Ja |
| Bescherming tegen poolomkering | Ja |
Rendement
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Max. rendement (fotovoltaïsche installatie – elektriciteitsnet) | 97,50 % |
| Europees rendement (ηEU) | 96,90 % |
Algemene gegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen [mm] | 303 x 260,5 x 118 mm |
| Gewicht [kg] | 5,5 kg |
| Beschermingsgraad [IP] | IP65 |
| Koeling | Natuurlijk |
| Omgevingstemperatuurbereik | -30 / +60 °C |
| Toegestane luchtvochtigheid | 0 - 100% |
| Max. hoogte boven zeeniveau | 2000 m |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificaten: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068 (1, 2, 14, 30), IEC 62109-1/2, AS 4777, VDE V 0124-100, VDE V 0126-1-1, VDE-AR-N-4105, EN 50438, G83/2, C10/11, RD 1699 |
DC-ingang
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| maximaal DC-vermogen per MPPT: | 1500 W |
| aantal MPPT's: | 1 |
| aantal DC-ingangen: | 1 |
| maximale ingangsspanning: | 500 V |
| inschakelpanning: | 70 V |
| nominale ingangsspanning: | 360 V |
| MPPT-spanningsbereik: | 50 - 500 V |
| maximale ingangsstroom per MPPT: | 12 A |
AC-uitgang
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| nominaal vermogen: | 1100 W |
| maximaal AC-vermogen: | 1100 VA |
| maximale uitgangsstroom: | 4,8 A |
| nominale spanning: | L/N/PE, 220 Vac, 230 Vac, 240 Vac |
| nominaal AC-spanningsbereik: | 180 - 276 V |
| netfrequentiebereik: | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| THDi: | <3% |
| arbeidsfactor: | 1 standaard (instelbaar +/- 0.8) |
Prestaties
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| maximaal rendement: | 97.5% |
| Europees rendement: | 96.9% |
Beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| bescherming tegen oververhitting: | JA |
| DC-schakelaar: | JA |
| anti-eilandbeveiliging: | JA |
| lekstroombeveiliging: | JA |
| aardingsfouten beveiliging: | JA |
| overspanningsbeveiliging: | JA |
| overstroombeveiliging: | JA |
Communicatie
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Communicatiemethoden: | RS485, GPRS/WiFi/Ethernet-kaart (optioneel), USB |
| Gegevensopslagperiode: | 25 jaar |
| Communicatieprotocol: | Modbus |
Algemene gegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -30°C ~+60°C |
| Topologie: | transformatorloos |
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Relatieve luchtvochtigheidsbereik: | 0~100% |
| Maximale bedrijfshoogte: | 2000 m |
| Geluidsniveau: | < 25 dB |
| Gewicht: | 5,5 kg |
| Koeling: | natuurlijk |
| Afmetingen: | 303 x 260,5 x 118 mm |
| Display: | LCD + LED |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.