€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Omvormer Sofar 2,7kW 1-fase 13A 1MPPT DC-schakelaar WiFi-module
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Omvormer inverter 2,7kW 1F 13A TL-G3 1MPPT DC-schakelaar WiFi-module 2700TL SOFAR
Wij nodigen u uit om kennis te maken met ons aanbod Omvormer inverter 2,7kW 1F 13A TL-G3 1MPPT DC-schakelaar WiFi-module 2700TL SOFAR
Eenfasige omvormers van Sofar zijn uitstekende oplossingen voor kleine fotovoltaïsche installaties. Deze apparaten kenmerken zich door betrouwbaarheid en hoge kwaliteit, terwijl ze beschikbaar zijn tegen aantrekkelijke prijzen. Fabrikant Sofar maakt gebruik van gerenommeerde componenten, wat in combinatie met zorg voor controle van productieprocessen uitstekende resultaten garandeert.
Het is vermeldenswaard dat de fabrikant een indrukwekkende garantie van 12 jaar biedt, waarmee hij zijn vertrouwen in de kwaliteit van zijn producten bevestigt. Deze apparaten zijn uitgerust met een WiFi-module die verbinding met internet mogelijk maakt. Hierdoor kan de gebruiker de parameters van zijn fotovoltaïsche installatie op afstand monitoren en beheren. Bovendien beschikken Sofar-omvormers over een handig display op de behuizing, waarmee u eenvoudig de parameters van het apparaat kunt volgen. Ze hebben ook twee MPPT-trackers, wat bijdraagt aan verhoogde efficiëntie en prestaties van de gehele installatie.
Deze innovatieve omvormers bieden een reeks intelligente functies, zoals blindvermogensregeling, zelfvermindering van vermogen bij overschrijding van de frequentie en externe controle van blind- en werkelijk vermogen. Bovendien voldoet hun aluminium roestvrijstalen behuizing aan de normen van beschermingsklasse IP 65, wat betekent dat ze veilig buiten op gebouwen kunnen worden gemonteerd zonder zorgen over hun duurzaamheid en betrouwbaarheid.
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal AC-vermogen [W] | 2700W |
| Aantal fasen | 1F |
Uitgangsgegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Max. uitgangsvermogen [VA] | 2700 VA |
| AC-uitgangsstroom [A] | 11,8 A |
| AC-spanningsbereik [V] | 180 - 276 V |
| Frequentie [Hz] | 50/60 Hz |
| Frequentiebereik [Hz] | 45Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| Totale harmonische vervorming | <3% |
| Vermogensfactor [cos φac,r] | 1 (-0,8/+0,8) |
Ingangsgegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Aantal MPP-trackers | 1 |
| DC-ingangsspanningsbereik [V] | 200 - 500 V |
| Startspanning [V] | 70 V |
| Nominale ingangsspanning [V] | 360 V |
| MPP-spanningsbereik [V] | 50 - 500 V |
| Aantal DC-aansluitingen | 1 |
| Max. vermogen van fotovoltaïsche generator | 3700 W |
Aansluitingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| WiFi-module | Nee |
| Type aansluiting | WLAN / Ethernet LAN Optioneel |
| WLAN / Ethernet LAN | Nee |
| USB | Ja |
| 2x RS422 (RJ45-aansluiting) | Nee |
| RS485 | Ja |
Beveiligingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| DC-schakelaar | Ja |
| Bescherming tegen ompoling | Ja |
Rendement
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Max. rendement (fotovoltaïsche installatie – elektriciteitsnet) | 97,50 % |
| Europees rendement (ηEU) | 96,90 % |
Algemene gegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen [mm] | 321 x 260,5 x 131,5 mm |
| Gewicht [kg] | 6,3 kg |
| Beschermingsgraad [IP] | IP65 |
| Koeling | Natuurlijk |
| Omgevingstemperatuurbereik | -30 / +60 °C |
| Toegestane luchtvochtigheid | 0 - 100% |
| Max. hoogte boven zeeniveau | 2000 m |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificaten: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068 (1, 2, 14, 30), IEC 62109-1/2, AS 4777, VDE V 0124-100, VDE V 0126-1-1, VDE-AR-N-4105, EN 50438, G83/2, C10/11, RD 1699 |
DC-ingang
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| maximaal DC-vermogen per MPPT: | 3700 W |
| aantal MPPT: | 1 |
| aantal DC-ingangen: | 1 |
| maximale ingangsspanning: | 500 V |
| startspanning: | 70 V |
| nominale ingangsspanning: | 360 V |
| MPPT-spanningsbereik: | 50 - 550 V |
| maximale ingangsstroom per MPPT: | 11,8 A |
AC-uitgang
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| nominaal vermogen: | 2700 W |
| maximaal AC-vermogen: | 2700 VA |
| maximale uitgangsstroom: | 9,6 A |
| nominale spanning: | L/N/PE, 220 Vac, 230 Vac, 240 Vac |
| nominaal AC-spanningsbereik: | 180 - 276 V |
| netfrequentiebereik: | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| THDi: | <3% |
| vermogensfactor: | 1 standaard (instelbaar +/- 0.8) |
Prestaties
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| maximaal rendement: | 97.5% |
| Europees rendement: | 96.9% |
Beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| bescherming tegen oververhitting: | JA |
| DC-schakelaar: | JA |
| anti-eilandbeveiliging: | JA |
| lekstroombeveiliging: | JA |
| bescherming tegen aardingsfouten: | JA |
| overspanningsbeveiliging: | JA |
| overstroombeveiliging: | JA |
Communicatie
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Communicatiemethoden: | RS485, GPRS/WiFi/Ethernet-kaart (optioneel), USB |
| Gegevensbewaarperiode: | 25 jaar |
| Communicatieprotocol: | Modbus |
Algemene gegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -30°C ~+60°C |
| Topologie: | transformatorloos |
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Relatieve luchtvochtigheidsbereik: | 0~100% |
| Maximale bedrijfshoogte: | 2000 m |
| Geluidsniveau: | < 25 dB |
| Gewicht: | 6,3 kg |
| Koeling: | natuurlijk |
| Afmetingen: | 321 x 260,5 x 131,5 mm |
| Display: | LCD + LED |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.