€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Omvormer Sofar 3,3kW enkelfasig 16A 1MPPT DC-schakelaar WiFi-module
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Omvormer inverter 3,3kW 1F 16A TL-G3 1MPPT DC-schakelaar WiFi-module 3300TL G3 SOFAR
Wij nodigen u uit om kennis te maken met ons aanbod Omvormer inverter 3,3kW 1F 16A TL-G3 1MPPT DC-schakelaar WiFi-module 3300TL G3 SOFAR
Eenfasige omvormers van Sofar zijn uitstekende oplossingen voor kleine fotovoltaïsche installaties. Deze apparaten kenmerken zich door betrouwbaarheid en hoge kwaliteit, terwijl ze tegelijkertijd tegen betaalbare prijzen beschikbaar zijn. Fabrikant Sofar maakt gebruik van gerenommeerde componenten, wat in combinatie met zorgvuldige controle van productieprocessen uitstekende resultaten garandeert.
Het is vermeldenswaard dat de fabrikant een indrukwekkende garantie van 12 jaar biedt, waarmee het vertrouwen in de kwaliteit van zijn producten wordt bevestigd. Deze apparaten zijn uitgerust met een WiFi-module die verbinding met internet mogelijk maakt. Hierdoor kan de gebruiker op afstand de parameters van zijn fotovoltaïsche installatie monitoren en beheren. Bovendien beschikken Sofar-omvormers over een handig display op de behuizing, waarmee de parameters van het apparaat eenvoudig kunnen worden gevolgd. Ze hebben ook twee MPPT-trackers, wat bijdraagt aan verhoogde efficiëntie en prestaties van de gehele installatie.
Deze innovatieve omvormers bieden een reeks intelligente functies, zoals blindvermogenregeling, zelfvermogensreductie bij frequentieoverschrijding en externe controle van blind- en actief vermogen. Bovendien voldoet hun aluminium roestvrije behuizing aan de normen van beschermingsklasse IP 65, wat betekent dat ze veilig buiten aan gebouwen kunnen worden gemonteerd zonder zorgen over hun duurzaamheid en betrouwbaarheid.
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal AC-vermogen [W] | 3300W |
| Aantal fasen | 1F |
| Max. uitgangsvermogen [VA] | 3300 VA |
| AC-uitgangsstroom [A] | 14,3 A |
| Frequentiebereik [Hz] | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| Aantal MPP-trackers | 1 |
| Max. ingangsstroom [A] | 12 A |
| Nominale ingangsspanning [V] | 360 V |
| MPP-spanningsbereik [V] | 50 - 550 V |
| Aantal DC-aansluitingen | 1 |
| WiFi-module | Ja |
| WLAN / Ethernet LAN | NEE |
| USB | Ja |
| DC-isolatiemeting | Ja |
| DC-schakelaar | Ja |
| Bescherming tegen poolwisseling | Nee |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificaten: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068 (1, 2, 14, 30), IEC 62109-1/2, AS 4777, VDE V 0124-100, VDE V 0126-1-1, VDE-AR-N-4105, EN 50438, G83/2, C10/11, RD 1699 |
DC-ingang
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| maximaal DC-vermogen per MPPT: | 4500 Wp |
| aantal MPPT: | 1 |
| aantal DC-ingangen: | 1 |
| maximale ingangsspanning: | 550 V |
| inschakelpanning: | 70 V |
| nominale ingangsspanning: | 360 V |
| MPPT-werkspanningsbereik: | 50 - 550 V |
| maximale ingangsstroom per MPPT: | 12 A |
AC-uitgang
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| nominaal vermogen: | 3300 W |
| maximaal AC-vermogen: | 3300 VA |
| maximale uitgangsstroom: | 14,3 A |
| nominale spanning: | L/N/PE, 220 Vac, 230 Vac, 240 Vac |
| nominaal AC-spanningsbereik: | 180 - 276 V |
| netfrequentiebereik: | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| THDi: | <3% |
| vermogensfactor: | 1 standaard (instelbaar +/- 0.8) |
Rendement
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| maximaal rendement: | 97.5% |
| Europees rendement: | 96.9% |
Beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| oververhittingsbeveiliging: | JA |
| DC-schakelaar: | JA |
| anti-eilandbeveiliging: | JA |
| lekstroombeveiliging: | JA |
| aardingsfoutbeveiliging: | JA |
| overspanningsbeveiliging: | JA |
| overstroombeveiliging: | JA |
Communicatie
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| communicatiemethoden: | RS485, GPRS/WiFi/Ethernet-kaart (optioneel), USB |
| gegevensopslagperiode: | 25 jaar |
| communicatieprotocol: | Modbus |
Algemene gegevens
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| bedrijfstemperatuurbereik: | -30°C ~+60°C |
| topologie: | transformatorloos |
| beschermingsgraad: | IP65 |
| relatief vochtigheidsbereik: | 0~100% |
| maximale bedrijfshoogte: | 2000 m |
| geluidsniveau: | < 25 dB |
| gewicht: | 6,3 kg |
| koeling: | natuurlijk |
| afmetingen: | 321 x 260,5 x 131,5 mm |
| display: | LCD + LED |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.