€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Omvormer Sofar 30kW 3-Fase 51,5A 3MPPT DC-Schakelaar WiFi Module
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Omvormer inverter 30kW 3F 51,5A KTLX-G3 3MPPT DC-schakelaar WiFi-module 30KTLX-G3 SOFAR
Omvormer inverter 30kW 3F 51,5A KTLX-G3 3MPPT DC-schakelaar WiFi-module 30KTLX-G3 SOFAR maakt deel uit van een serie omvormers met een vermogen van 25kW tot 50kW, bestemd voor gebruik in huishoudelijke fotovoltaïsche installaties van verschillende groottes.
Sofar omvormers kenmerken zich door hoge kwaliteit, dankzij het gebruik van componenten van gerenommeerde leveranciers en een zorgvuldig productieproces. Het product biedt betrouwbaarheid en uitstekende kwaliteit tegen een betaalbare prijs, en de 12-jarige garantie bevestigt de hoge kwaliteit van de apparaten van het merk Sofar. De apparaten zijn uitgerust met een WiFi-module, waardoor extern beheer en monitoring van de installatie mogelijk is. Bovendien hebben Sofar omvormers een aluminium, roestvrije behuizing met beschermingsklasse IP 65, waardoor ze buiten het gebouw gemonteerd kunnen worden.
De nieuwste G3-serie van Sofar omvormers onderscheidt zich door een lage startspanning, hoog maximaal rendement en nieuwe software met mogelijkheid tot externe updates.
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal AC-vermogen [W] | 30000W |
| Aantal fasen | 3F |
| Type installatie | On-grid |
| Max. uitgangsvermogen [VA] | 34000 VA |
| AC-uitgangsstroom [A] | 51,5 A |
| AC-spanningsbereik [V] | 310Vac-489Vac (volgens nationale norm) |
| Frequentie [Hz] | 50Hz/60Hz |
| Frequentiebereik [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (volgens nationale norm) |
| Aantal MPP-trackers | 3 |
| Startspanning [V] | 200 V |
| MPP-spanningsbereik [V] | 540 - 800 V |
| Aantal DC-aansluitingen | 2/2 |
| WiFi-module | Ja |
| WLAN / Ethernet LAN | NEE |
| USB | Ja |
| DC-isolatiemeting | Ja |
| DC-schakelaar | Ja |
| Max. rendement (fotovoltaïsche installatie – elektriciteitsnet) | 98,4 % |
| Afmetingen [mm] | 585×480×220 mm |
| Gewicht [kg] | 36 kg |
| Max. hoogte boven zeeniveau | 4000 m |
NORMEN
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Veiligheidsnormen: | veiligheidsnormen: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Elektriciteitsnet normen: | elektriciteitsnet normen: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.