€ 0,34
€ 0,28
€ 1,07
€ 0,89
PV DC Overspanningsbeveiliging Type 2 (Klasse C) 1000V 2P 20kA 4,0kV
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Overspanningsbeveiliging PV DC Type 2 (C) 1000V 2P 20kA 4,0kV DC C2P 1000 VCX
Overspanningsbeveiliging PV DC Type 2 (C) 1000V 2P 20kA 4,0kV DC C2P 1000 VCX, bestemd voor fotovoltaïsche systemen (PV), is een apparaat dat overspanningsbeveiliging biedt voor fotovoltaïsche systemen tegen blikseminslagen.
Uitgerust met een statusindicator die met een groene kleur actieve beveiliging aangeeft en met rood het ontbreken ervan. Dankzij de ingebouwde thermische beveiliging zijn geen aanvullende thermische beschermingsmaatregelen vereist, hoewel het gebruik ervan wordt aanbevolen. De overspanningsbeveiliging type VCX DC C 3P 1000 V is geschikt voor toepassing in PV-systemen.
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Type en serie | Fotovoltaïsche overspanningsbeveiliging DC klasse C 2P 1000V Professional PV-beschermer type 2 DC C2P 1000 VCX |
| Beschermingsklasse | T2 |
| Uitvoering | varistor |
| Vereiste beveiliging | 32 A |
| Aansluiting max | 35 mm² |
| Nominale bedrijfsspanning | Un 1000 V DC |
| Maximale bedrijfsspanning | Uc 1060 V DC |
| Nominale afvoerstroom | In (8/20) 20 kA |
| Maximale stroom | Imax (8/20) 40 kA |
| Beschermingsniveau spanning | Up <4,0 kV |
| Opslagtemperatuur | -30/+70°C |
| Omgevingstemperatuur | -30/+50°C |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Gewicht verpakking | 0,1 kg |
| Voor netwerk | DC (Fotovoltaïsch PV) |
| Beschermingsklasse | C (Type 2) |
| Aantal polen | 2 |
| Nominale afvoerstroom (In) | 6kA |
| Spanningsbeschermingsniveau | 1kV |
| Breedte uitgedrukt in aantal modules | 2 |
| Beschermingsgraad IP | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Technische gegevens
| Toepassing | DC (fotovoltaïsch) |
| Type overspanningsbeveiliging (SPD-klasse) | T2 (C) |
| Nominale spanning [V] | 1000V DC |
| Aantal polen | 2P |
| Bliksemstroom (Iimp/In) [kA] | 20 kA |
| Merk | F&F FILIPOWSKI |
| Beschermingsniveau (Up) [kV] | 4,0 kV |
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.