€ 0,34
€ 0,28
€ 1,07
€ 0,89
Schneider Electric Automaat B 10A 1-polig 6kA Acti9
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Schneider Electric Installatieautomaat B 10A 1P 6kA Acti9
Installatieautomaat K60N-B10-1 B 10A 1-polig A9K01110 SCHNEIDER ELECTRIC biedt bescherming van de elektrische installatie tegen de gevolgen van kortsluitingen en overbelasting.
Ideaal geschikt voor het beveiligen van installaties in gebouwen en vormt samen met andere apparaten een compleet beschermingssysteem afgestemd op de behoeften van woningbouw. De K60N-B10-1 automaat is uitgerust met dubbele aansluitklemmen aan de onderzijde (rail + draad), die gekarfeld zijn voor een verhoogde verbindingszekerheid. Het apparaat beschikt over een snapcontact, wat betekent dat de sluitsnelheid van de contacten onafhankelijk is van de bedieningssnelheid van de hendel.
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Fabrikant | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | ja |
| Karakteristiek | B |
| Nominale spanning [V] | 440 V |
| Nominale stroom [A] | 10A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Montage | DIN-rail |
| Schakelcapaciteit [kA] | 6kA |
| Poolbeschrijving | 1P |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Nominale stroom [In] | 10 A |
| Nettype | wisselstroom (AC) |
| Uitschakelaar technologie | thermomagnetisch |
| Uitschakelcapaciteit | 6000 A Icn volgens EN/IEC 60898-1 -230 V wisselstroom (AC) 50/60 Hz |
| Netfrequentie | 50-60 Hz |
| Nominale isolatiespanning [Ui] | 440 V wisselstroom (AC) 50/60 Hz volgens EN/IEC 60898-1 |
| Nominale schokgolfspanning [Uimp] | 4 kV volgens EN/IEC 60898-1 |
| Mechanische levensduur | 20 000 x |
| Elektrische levensduur | 20 000 x |
| Beschermingsgraad | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Technische gegevens
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Type stroomonderbreker | overstroombeveiliging |
| Nominale stroom [A] | 10A |
| Aantal polen | 1P |
| Kortsluitvermogen [kA] | 6 kA |
| Merk | SCHNEIDER ELECTRIC |
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.