€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Schneider Electric aardlekschakelaar 4-polig 40A 30mA type AC
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Schneider Electric Aardlekschakelaar 4P 40A 30mA type AC
Aardlekschakelaar IDK-40-4-30-AC 40A 4-polig 30mA type AC A9Z05440 SCHNEIDER ELECTRIC biedt effectieve bescherming tegen elektrische schokken en reageert correct op sinusvormige en gelijkgerichte pulserende stromen.
De IDK-serie aardlekschakelaars van Schneider Electric is ontworpen om te voldoen aan de eisen van woningbouw en vergelijkbare toepassingen. Model IDK-40-4-30-AC is uitgerust met dubbele, gegroefde aansluitklemmen aan de onderzijde (rail + geleider), wat een betrouwbare aansluiting garandeert. Voor eenvoudige railverbinding met overstroombeveiliging is de N-geleider aan de linkerzijde geplaatst. Het apparaat beschikt over een testknop "T" om de correcte werking te controleren. In combinatie met de overige modulaire apparatuur van de Acti9-familie vormt de IDK-serie een compleet beschermingssysteem voor elektrische installaties.
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Fabrikant | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | ja |
| Serie | iDK |
| Met overstroombeveiliging | nee |
| Lekstroom | 30mA |
| Nominale stroom | 40A |
| Poolbeschrijving | 4P |
| Type aardlekbeveiliging | AC |
| Kortsluitvastheid | 4kV |
| Nulleiderpositie | LEFT |
| Netwerktype | wisselstroom (AC) |
| Gevoeligheid voor lekstroom | 30 mA |
| Vertraging aardlekbeveiliging | onvertraagd |
| Netwerkfrequentie | 50/60 Hz |
| Nominale schakelspanning [Ue] | 380...415 V wisselstroom (AC) 50 Hz |
| Nominaal in- en uitschakelvermogen | Im 500 A, Idm 500 A |
| Nominale isolatiespanning [Ui] | 440 V wisselstroom (AC) 50 Hz |
| Nominale stootspanning [Uimp] | 4 kV |
| Stootstroom | 250 A |
| Mechanische levensduur | 5000 x |
| Elektrische levensduur | AC-1: 2000 cycli |
| Type bediening | hendel |
| Aanhaalmoment | 3,5 N.m boven of onder |
| Montagemethode | klikmontage |
| Montagebasis | DIN-rail |
| Afmetingen | 81x72x68 mm |
| Normen | EN/IEC 61008-1 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Technische gegevens
| Type stroomonderbreker | differentieelstroom |
| Aantal polen | 4P |
| Nominale stroom [A] | 40A |
| Differentiaalstroom [mA] | 30 mA |
| Uitschakelkarakteristiek | AC |
| Merk | SCHNEIDER ELECTRIC |
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.