€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Sofar Hybride Omvormer 15kW 3-Fase 24A 2MPPT DC-Schakelaar APF-Modus
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Hybride omvormer 15kW 3F 24A HYD 15000-3PH 2MPPT DC-schakelaar APF HYD15KTL-3PH SOFAR
Hybride omvormer 15kW 3F 24A HYD 15000-3PH 2MPPT DC-schakelaar APF HYD15KTL-3PH SOFAR is een geavanceerd apparaat voor de conversie van zonne-energie.
Deze geavanceerde omvormer is ontworpen voor efficiënt gebruik van zonne-energie. De omvormer is uitgerust met talrijke beveiligingen, waardoor veilige en betrouwbare werking wordt gegarandeerd. Daarnaast biedt hij hoge energie-efficiëntie, compacte afmetingen en diverse monitoringopties, zoals Bluetooth, RS485, Wi-Fi en GPRS, waardoor het een ideale oplossing is voor uw fotovoltaïsch systeem.
SPECIFICATIES
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal AC-vermogen [W] | 15000W |
| Aantal fasen | 3F |
| Type installatie | Hybride |
| Max. uitgangsvermogen [VA] | 16500 VA |
| AC-uitgangsstroom [A] | 24 A |
| AC-spanningsbereik [V] | 184 VAC~276 VAC |
| Frequentie [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Frequentiebereik [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (volgens nationale norm) |
| Aantal MPP-trackers | 2 |
| Startspanning [V] | 200 V |
| MPP-spanningsbereik [V] | 180 V - 960 V |
| WiFi-module | Ja |
| WLAN / Ethernet LAN | NEE |
| USB | Nee |
| DC-isolatiemeting | Ja |
| DC-schakelaar | Ja |
| Max. rendement (fotovoltaïsche installatie – elektriciteitsnet) | 98,2 % |
| Afmetingen [mm] | 970 x 695 x 325 mm |
| Gewicht [kg] | 37 kg |
| Max. hoogte boven zeeniveau | 4000 m |
NORMEN
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN61000-6-1, EN61000-6-3 |
| Veiligheidsnormen: | veiligheidsnormen: IEC62109-1, IEC62109-2, NB-T32004/IEC62040-1 |
| Netwerknormen: | netwerknormen: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-16/CEI 0-21, EN50549, G98/G99, UTE C15-712-1 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.