€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Sofar Hybride Omvormer 20kW 3-Fase 32A 2MPPT DC-Schakelaar APF-Modus
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Hybride omvormer 20kW 3-fase 32A HYD 20000-3PH 2MPPT DC-schakelaar APF HYD20KTL-3PH SOFAR
Hybride omvormer 20kW 3-fase 32A HYD 20000-3PH 2MPPT DC-schakelaar APF HYD20KTL-3PH SOFAR is een geavanceerd apparaat voor de conversie van zonne-energie.
Deze geavanceerde omvormer is ontworpen voor efficiënt gebruik van zonne-energie. De omvormer is uitgerust met talrijke beveiligingen, die de veiligheid en betrouwbaarheid van de werking garanderen. Bovendien biedt hij een hoge energie-efficiëntie, compacte afmetingen en diverse monitoringopties, zoals Bluetooth, RS485, Wi-Fi en GPRS, waardoor hij de ideale oplossing is voor uw fotovoltaïsch systeem.
SPECIFICATIES
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal AC-vermogen [W] | 20000W |
| Aantal fasen | 3-fase |
| Type installatie | Hybride |
| Max. uitgangsvermogen [VA] | 22 000 VA |
| AC-uitgangsstroom [A] | 32 A |
| AC-spanningsbereik [V] | 184 VAC~276 VAC |
| Frequentie [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Frequentiebereik [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (volgens nationale norm) |
| Aantal MPP-trackers | 2 |
| Startspanning [V] | 200 V |
| MPP-spanningsbereik [V] | 180 V - 960 V |
| WiFi-module | Ja |
| WLAN / Ethernet LAN | NEE |
| USB | Nee |
| DC-isolatiemeting | Ja |
| DC-schakelaar | Ja |
| Max. rendement (fotovoltaïsche installatie – netvoeding) | 98,2 % |
| Afmetingen [mm] | 571,4 x 515 x 264,1 mm |
| Gewicht [kg] | 37 kg |
| Max. hoogte boven zeeniveau | 4000 m |
NORMEN
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN61000-6-1, EN61000-6-3 |
| Veiligheidsnormen: | veiligheidsnormen: IEC62109-1, IEC62109-2, NB-T32004/IEC62040-1 |
| Netwerknormen: | netwerknormen: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-16/CEI 0-21, EN50549, G98/G99, UTE C15-712-1 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.