€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Sofar Hybride Omvormer 8kW 3-Fase 13A 2MPPT APF-modus 1 Batterij-ingang
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Hybride omvormer 8kW 3F 13A HYD 8KTL-3PH 2MPPT APF-modus 1 batterij-ingang HYD8KTL-3PH SOFAR
Hybride omvormer 8kW 3F 13A HYD 8KTL-3PH 2MPPT APF-modus 1 batterij-ingang HYD8KTL-3PH SOFAR is een geavanceerd apparaat voor de conversie van zonne-energie.
Deze geavanceerde omvormer is ontworpen voor efficiënt gebruik van zonne-energie. De omvormer is uitgerust met talrijke beveiligingen, die de veiligheid en betrouwbaarheid van de werking garanderen. Daarnaast biedt hij een hoog energierendement, compacte afmetingen en diverse monitoringopties, zoals Bluetooth, RS485, Wi-Fi en GPRS, waardoor hij de ideale oplossing is voor uw fotovoltaïsch systeem.
SPECIFICATIES
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal AC-vermogen [W] | 8000W |
| Aantal fasen | 3F |
| Type installatie | Hybride |
| Max. uitgangsvermogen [VA] | 8800 VA |
| AC-uitgangsstroom [A] | 13 A |
| AC-spanningsbereik [V] | 184 VAC~276 VAC |
| Frequentie [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Frequentiebereik [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (volgens landelijke norm) |
| Aantal MPP-trackers | 2 |
| Startspanning [V] | 200 V |
| MPP-spanningsbereik [V] | 180 V - 960 V |
| WiFi-module | Ja |
| WLAN / Ethernet LAN | NEE |
| USB | Nee |
| DC-isolatiemeting | Ja |
| DC-schakelaar | Ja |
| Max. rendement (fotovoltaïsche installatie – elektriciteitsnet) | 98 % |
| Afmetingen [mm] | 571,4 x 515 x 264,1 mm |
| Gewicht [kg] | 33 kg |
| Max. hoogte boven zeeniveau | 4000 m |
NORMEN
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN61000-6-1, EN61000-6-3 |
| Veiligheidsnormen: | veiligheidsnormen: IEC62109-1, IEC62109-2, NB-T32004/IEC62040-1 |
| Netnormen: | netnormen: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-16/CEI 0-21, EN50549, G98/G99, UTE C15-712-1 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.