€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Sofar Omvormer 50kW 3-Fase 83.3A 4MPPT DC-Schakelaar WiFi Module
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Omvormer inverter 50kW 3F 83,3A KTLX-G3 3-4MMPT WiFi-communicatie DC-schakelaar 50KTLX-G3 SOFAR
Omvormer inverter 50kW 3F 83,3A KTLX-G3 3-4MMPT WiFi-communicatie DC-schakelaar 50KTLX-G3 SOFAR maakt deel uit van een serie omvormers met vermogens van 25kW tot 50kW, ontworpen voor gebruik in fotovoltaïsche installaties van verschillende groottes.
Sofar-omvormers kenmerken zich door hoge kwaliteit dankzij het gebruik van componenten van gerenommeerde leveranciers en een zorgvuldig productieproces. Het product biedt betrouwbaarheid en uitstekende kwaliteit tegen een betaalbare prijs, en de 12-jarige garantie bevestigt de hoge kwaliteit van de apparaten van het merk Sofar. De apparaten zijn uitgerust met een WiFi-module, waarmee de installatie op afstand kan worden beheerd en gemonitord. Bovendien hebben Sofar-omvormers een aluminium, roestvrijstalen behuizing met beschermingsklasse IP 65, waardoor ze buiten het gebouw kunnen worden gemonteerd.
De nieuwste G3-serie Sofar-omvormers onderscheidt zich door een lage startspanning, hoog maximaal rendement en nieuwe software met mogelijkheid tot updates op afstand.
SPECIFICATIE
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal AC-vermogen [W] | 50000W |
| Aantal fasen | 3F |
| Type installatie | On-grid |
| Max. uitgangsvermogen [VA] | 55000 VA |
| AC-uitgangsstroom [A] | 83,3 A |
| AC-spanningsbereik [V] | 310 - 480 V AC (volgens lokale norm) |
| Frequentie [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Frequentiebereik [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (volgens nationale norm) |
| Aantal MPP-trackers | 4 |
| Startspanning [V] | 200 V |
| MPP-spanningsbereik [V] | 180 - 1000 V |
| Aantal DC-aansluitingen | 2/2 |
| WiFi-module | Ja |
| WLAN / Ethernet LAN | NEE |
| USB | Nee |
| DC-isolatiemeting | Ja |
| DC-schakelaar | Ja |
| Max. rendement (fotovoltaïsche installatie – elektriciteitsnet) | 98,4 % |
| Afmetingen [mm] | 585×480×220 mm |
| Gewicht [kg] | 37 kg |
| Max. hoogte boven zeeniveau | 4000 m |
NORMEN
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Veiligheidsnormen: | veiligheidsnormen: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Netwerknormen: | netwerknormen: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.