€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Solplanet Hybride Netgekoppelde PV-omvormer 5kW 3-fase 2MPPT
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Solplanet Netgekoppelde PV-omvormer 5kW 3-Fase 2MPPT Hybride
Solplanet netgekoppelde PV-omvormer 3F 5KW, 2 MPPT hybride ASW05KH-T2 uit de ASW H-T2/T3-serie is een uitstekende keuze voor residentiële installaties en kleine bedrijven uit de handel- en industriesector.
Dankzij de geïntegreerde intelligente software heeft u volledige controle over de werking van de batterij, inclusief DOD-modi, gebruikstijd en vermogensinstellingen. Onze omvormers bieden ook een ultrakorte UPS-schakeltijd van minder dan 10 ms, wat een bliksemsnelle reactie garandeert bij stroomuitval. De installatie is eenvoudig dankzij gereedschapsvrije Phoenix Contact-connectoren.
Bovendien beschikken onze apparaten over IP66-certificering, wat betekent dat ze zowel binnen als buiten kunnen worden geïnstalleerd, met gegarandeerde betrouwbaarheid en duurzaamheid.
Ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal fotovoltaïsch vermogen | 7500 Wp |
| Maximale ingangsspanning | 1100 V |
| MPPT-spanningsbereik / Nominale ingangsspanning | 150 V tot 950 V / 630 V |
| Minimale ingangsspanning / Startspanning | 60 V / 180 V |
| Aantal onafhankelijke MPPT-ingangen / PV-strings | 2 / 1 |
| Maximale ingangsstroom per MPPT | 20 A |
| Maximale kortsluitstroom per MPPT | 30 A |
Batterij-ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Batterijspanningsbereik | 120 V tot 600 V |
| Maximaal laad-/ontlaadvermogen | 5000 W |
| Maximale laadstroom / Ontlaadstroom | 30 A |
| Celtype | LiFePO4 |
AC-uitgang (netgekoppeld)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| AC-spanningsbereik / Nominale AC-spanning | 270 V tot 480 V / 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominale netfrequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| AC-netfrequentiebereik | 45 ~ 55 Hz / 55 ~ 65 Hz |
| Nominaal schijnbaar vermogen | 5000 VA |
| Nominale netuitgangsstroom (@ 400V) / Max. netuitgangsstroom | 7,3 / 8 A |
| Harmonische vervorming THDi (bij nominaal vermogen) | < 3% |
AC-ingang
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominale netfrequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Max. ingangsvermogen vanuit het net | 10000 W |
| Max. ingangsstroom vanuit het net | 14,5 A |
EPS-uitgang
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale uitgangsspanning | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominale uitgangsfrequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Nominaal schijnbaar vermogen | 5000 VA |
| Piek schijnbaar uitgangsvermogen | 100% overbelasting van nominaal vermogen gedurende 10 seconden |
| Nominale stroom (@ 400V) | 7,3 A |
| Max. schakeltijd | < 10 ms |
| Uitgangsspanning THDv (bij lineaire belasting) | 2% |
Rendement
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| MPPT-rendement | 99,9% |
| Europees rendement / Max. rendement | 97,2 % / 98,0 % |
Beveiligingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| DC-schakelaar (type II) (volgens EN/IEC 61643-11) | Standaardfuncties |
| Isolatiefoutdetectie | Standaardfuncties |
| Bescherming tegen omgekeerde polariteit PV-strings / batterij | Standaardfuncties |
| GFCI-beveiliging | Standaardfuncties |
| Lekstroombeveiliging op alle polen | Standaardfuncties |
| AC-kortsluitbeveiliging | Standaardfuncties |
| Anti-eilandbeveiliging | Standaardfuncties |
Kenmerken
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Gebruikersinterface | LED & App |
| Communicatie met BMS | CAN |
| Communicatie met meter | RS485 |
| Communicatie-interface | Wifi / LAN |
| Digitale uitgang (potentiaalvrij contact) / aantal uitgangen | Standaardfuncties / 2 |
| Digitale ingang (potentiaalvrij contact) / aantal ingangen | Standaardfuncties / 4 |
| Geïntegreerde vermogensregeling / exportvermogensregeling | Standaardfuncties |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.