€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Solplanet Hybride Netomvormer 8kW 3-Fase 3MPPT PV 12kWp
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Solplanet Netgekoppelde PV-omvormer 8kW 3-Fase 3MPPT Hybride
Solplanet netgekoppelde PV-omvormer 3F 8KW, 3 MPPT hybride ASW08KH-T3 uit de ASW H-T2/T3-serie is een uitstekende keuze voor residentiële installaties en kleine bedrijven uit de handel- en industriesector.
Dankzij de geïntegreerde intelligente software heeft u volledige controle over de werking van de batterij, inclusief DOD-modi, gebruikstijd en vermogensinstellingen. Onze omvormers bieden ook een ultrakorte omschakeltijd naar UPS-modus van minder dan 10 ms, wat een bliksemsnelle reactie garandeert bij stroomuitval. De montage is eenvoudig dankzij gereedschapsvrije Phoenix Contact-connectoren.
Bovendien beschikken onze apparaten over IP66-certificering, wat betekent dat ze zowel binnen als buiten gebouwen kunnen worden geïnstalleerd, met gegarandeerde betrouwbaarheid en duurzaamheid.
Ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal fotovoltaïsch panelenvermogen | 12000 Wp |
| Maximale ingangsspanning | 1100 V |
| MPPT-spanningsbereik / Nominale ingangsspanning | 200 V tot 950 V / 630 V |
| Minimale ingangsspanning / Startspanning | 60 V / 180 V |
| Aantal onafhankelijke MPPT-ingangen / PV-modulestrings | 3 / 1 |
| Maximale ingangsstroom per MPPT | 16 A |
| Maximale kortsluitstroom per MPPT | 24 A |
Batterij-ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Batterijspanningsbereik | 120 V tot 600 V |
| Maximaal laad-/ontlaadvermogen | 8000 W |
| Maximale laadstroom / Ontlaadstroom | 30 A |
| Celtype | LiFePO4 |
AC-uitgang (netgekoppeld)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| AC-spanningsbereik / Nominale AC-spanning | 270 V tot 480 V / 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominale AC-netfrequentie | AC50 Hz / 60 Hz |
| AC-netfrequentiebereik | 45 ~ 55 Hz / 55 ~ 65 Hz |
| Nominaal schijnbaar vermogen | 8000 VA |
| Nominale netuitgangsstroom (@ 400V) / Max. netuitgangsstroom | 11,6 A / 12,8 |
| Harmonische vervorming THDi (bij nominaal vermogen) | < 3% |
AC-ingang
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominale netfrequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Maximaal ingangsvermogen vanuit het net | 16000 W |
| Maximale ingangsstroom vanuit het net | 23,2 A |
EPS-uitgang
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale uitgangsspanning | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominale uitgangsfrequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Nominaal schijnbaar vermogen | 8000 VA |
| Piek schijnbaar uitgangsvermogen | 100% overschrijding van nominaal vermogen gedurende 10 seconden |
| Nominale stroom (@ 400V) | 11,6 A |
| Maximale omschakeltijd | < 10 ms |
| Uitgangs-THDv (bij lineaire belasting) | 2% |
Rendement
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| MPPT-rendement | 99,9% |
| Europees rendement / Max. rendement | 97,2 % / 98,0 % |
Beveiligingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| DC-schakelaar (type II) (volgens EN/IEC 61643-11) | Standaardfuncties |
| Doorbraakdetectie | Standaardfuncties |
| Bescherming tegen omgekeerde polariteit van PV-strings / batterij | Standaardfuncties |
| GFCI-beveiliging | Standaardfuncties |
| Lekstroommonitor op alle polen | Standaardfuncties |
| AC-kortsluitbeveiliging | Standaardfuncties |
| Eilandbedrijfbeveiliging | Standaardfuncties |
Kenmerken
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Gebruikersinterface | LED & App |
| Communicatie met BMS | CAN |
| Communicatie met meter | RS485 |
| Communicatie-interface | Wifi / LAN |
| Digitale uitgang (potentiaalvrij contact) / aantal uitgangen | Standaardfuncties / 2 |
| Digitale ingang (potentiaalvrij contact) / aantal ingangen | Standaardfuncties / 4 |
| Geïntegreerde vermogensregeling / exportvermogensregeling | Standaardfuncties |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.