€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Solplanet Netgekoppelde Omvormer PV 100kW 3-Fase 10MPPT
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Solplanet Netgekoppelde PV-Omvormer 100kW 3-Fase 10MPPT
De Solplanet ASW LT 100K-LT 3F 100KW 10MPPT netgekoppelde PV-omvormer is een geavanceerd apparaat voor het omzetten van zonne-energie van fotovoltaïsche panelen naar elektrische energie met een maximaal vermogen van 100 kW.
Dit is een uitstekende optie voor installaties met een grotere vraag naar zonne-energie. Dankzij geavanceerde functies zoals WiFi-interface en online monitoring, maakt het constante controle en optimalisatie van de systeemprestaties mogelijk. Bovendien maakt de weerbestendigheid het een ideale oplossing voor buiteninstallaties van fotovoltaïsche systemen.
Ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal fotovoltaïsch vermogen | 150000 Wp STC |
| Maximale ingangsspanning | 1100 V |
| MPPT-spanningsbereik / Nominale ingangsspanning | 200V tot 1000 V / 630 V |
| Minimale ingangsspanning | 200 V |
| Start ingangsspanning | 250 V |
| Maximale ingangsstroom | 32 A |
| Maximale kortsluitstroom | 48 A |
| Aantal MPPT-ingangen / PV-strings per MPPT-ingang | 10/2 |
Uitgang (AC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 100000 W |
| Maximaal schijnbaar AC-vermogen | 110000 VA2 |
| Nominale AC-spanning | 220 V / 380 V | 230 V / 400 V |
| AC-spanningsbereik | 180 V tot 305 V / 312 V tot 528 V |
| AC-netfrequentie / Frequentiebereik | 50 Hz / 45 Hz tot 55 Hz | 60 Hz / 55 Hz tot 65 Hz |
| Nominale AC-uitgangsstroom | 144,3 A |
| Maximale uitgangsstroom | 158,8 A |
| Instelbare arbeidsfactor | 0,8 overexcitatie tot 0,8 onderexcitatie |
| Aantal voedingsfasen | 3 / 3-N-PE |
| Harmonische vervorming (THD) bij nominaal uitgangsvermogen | <3% |
Rendement en beveiligingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal rendement / Europees rendement | 98,6 % / 98,4 % |
| DC-schakelaar | Standaardfuncties |
| Aardlekdetectie / Netbewaking | Standaardfuncties |
| DC-omkeerpoolbeveiliging / AC-kortsluitbeveiliging | Standaardfuncties |
| Meerpolige reststroombewaking | Standaardfuncties |
| DC-overspanningsbeveiliging | Type II |
| AC-overspanningsbeveiliging | Type II |
| Alpolige reststroombewakingseenheid | Standaardfuncties |
| Eilandwerkingsbeveiliging | Standaardfuncties |
| Beschermingsklasse (volgens IEC 62109-1) / overspanningscategorie (volgens IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Kenmerken
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| DC-aansluiting | Phoenix Contact |
| AC-aansluiting | OT/DT Terminal (Max. 240 mm2) |
| Montagemethode | Wandbeugel |
| LED-indicatoren (status / storing / communicatie) | Standaardfuncties |
| Communicatie-interface | Wi-Fi / RS485 |
| Certificaten en goedkeuringen (meer beschikbaar op aanvraag) | CE, IEC 62109-1/2, IEC 61727, IEC 62116 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.