€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Solplanet Netgekoppelde Omvormer PV 20kW 3-Fase 2MPPT AFCI
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Solplanet ASW LT 20K-LT-G2 PRO AFCI 3F 20KW 2MPPT netgekoppelde PV-omvormer
De Solplanet ASW LT 20K-LT-G2 PRO AFCI 3F 20KW 2MPPT netgekoppelde PV-omvormer is een geavanceerd apparaat dat is ontworpen voor de omzetting van zonne-energie naar elektrische energie met een vermogen van 20 kW.
Het is de ideale oplossing voor grotere fotovoltaïsche installaties en biedt hoge efficiëntie en betrouwbaarheid. Dankzij geavanceerde functies zoals WiFi-interface en online monitoring, maakt het continue controle en optimalisatie van de systeemprestaties mogelijk. Bovendien maakt de weerbestendigheid het perfect geschikt voor buiteninstallaties.
Ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal fotovoltaïsch vermogen | 30000 Wp STC |
| Maximale ingangsspanning | 1100 V |
| MPPT-spanningsbereik / Nominale ingangsspanning | 150 V tot 1000 V / 630 V |
| Minimale ingangsspanning | 125 V |
| Startspanning | 180 V |
| Maximale ingangsstroom | 32 A |
| Maximale kortsluitstroom | 48 A |
| Aantal MPPT-ingangen / PV-strings per MPPT-ingang | 2 / A:2; B:2 |
Uitgang (AC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 20000 W |
| Maximaal schijnbaar AC-vermogen | 20000 VA |
| Nominale AC-spanning | 220 V / 380 V - 230 V / 400 V - 240 V / 415 V |
| AC-spanningsbereik | 160 tot 300 V |
| Netfrequentie / Frequentiebereik | [[50 Hz / 45 Hz tot 55 Hz; 60 Hz / 55 Hz tot 65 Hz]] |
| Maximale uitgangsstroom | 31,9 A |
| Instelbare arbeidsfactor | 1 / 0,8 voorijlend … 0,8 naijlend |
| Aantal voedingsfasen | 3 / 3-N-PE |
| Harmonische vervorming (THD) bij nominaal uitgangsvermogen | < 3% |
Efficiëntie en beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximale efficiëntie / Europese efficiëntie | 98,6% / 98,2% |
| DC-schakelaar | Standaardfuncties |
| Isolatiebewaking / Netbewaking | Standaardfuncties |
| DC-ompolingsbescherming / AC-kortsluitbeveiliging | Standaardfuncties |
| Multipolige reststroombewaking | Standaardfuncties |
| Vlamboogdetectie (AFCI) | Optionele functies |
| Beschermingsklasse (volgens IEC 62109-1) / Overspanningscategorie (volgens IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Kenmerken
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| DC-aansluiting | Phoenix Contact |
| AC-aansluiting | Plug-in aansluiting |
| Montagemethode | Wandbeugel |
| LED-indicatoren (status / storing / communicatie) | Standaardfuncties |
| Communicatie-interface (RS485 / Wi-Fi / LAN / 4G) | Standaardfuncties / standaardfuncties / optionele functies / optionele functies |
| Certificeringen en goedkeuringen (meer beschikbaar op aanvraag) | CE, EN50549, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068, IEC61000, AS/NZS4777, C10/C11 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.