€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Solplanet Netgekoppelde Omvormer PV 33kW 3-Fase 3MPPT
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Solplanet ASW LT 33K-LT-G2 3F 33KW 3MPPT netgekoppelde PV-omvormer
De Solplanet ASW LT 33K-LT-G2 3F 33KW 3MPPT netgekoppelde PV-omvormer is een betrouwbare, eenvoudig te installeren en gebruiksvriendelijke oplossing voor uw fotovoltaïsche installatie.
- Eenvoudig te installeren: Dankzij de dubbele handgreep en de mogelijkheid tot wandmontage is de installatie van deze omvormer eenvoudig en snel, en vereist alleen standaard gereedschap. Bovendien vergemakkelijkt de snelle WiFi-configuratie via de speciale app de installatie.
- Betrouwbaar: Voldoet aan internationale kwaliteitsnormen en garandeert betrouwbare werking. Beschikt over een breed DC/AC-oversizing bereik en beschermingsklasse IP65, waardoor gebruik buitenshuis mogelijk is.
- Gebruiksvriendelijk: Intelligente monitoring via een gebruiksvriendelijke app maakt gemakkelijke controle over de installatie mogelijk. Het discrete ontwerp past bij elke locatie en meerdere MPPT's zorgen voor een handige installatie.
Ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal fotovoltaïsch vermogen | 49500 Wp STC |
| Maximale ingangsspanning | 1100 V |
| MPP-spanningsbereik / nominale ingangsspanning | 200 V tot 1000 V / 630 V |
| Minimale ingangsspanning | 200 V |
| Startspanning | 250 V |
| Maximale ingangsstroom | 26 A |
| Maximale kortsluitstroom | 40 A |
| Aantal onafhankelijke MPP-ingangen / strings per MPP-ingang | 3 / 2 |
Uitgang (AC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 33000 W |
| Maximaal schijnbaar AC-vermogen | 33000 VA |
| Nominale AC-spanning | [[220 V / 380 V 230 V / 400 V]] |
| AC-spanningsbereik | 180 tot 305 V / 312 tot 528 V |
| Netfrequentie / frequentiebereik | [[50 Hz / 45 Hz tot 55 Hz 60 Hz / 55 Hz tot 65 Hz]] |
| Nominale netfrequentie / nominale netspanning | 50 Hz / 230 V |
| Maximale uitgangsstroom / nominale uitgangsstroom | 55,0 A |
| Vermogensfactor bij nominaal vermogen / instelbare arbeidsfactor | 1 / 0,8 overwekt tot 0,8 onderwekt |
| Aantal fasen / AC-aansluiting | 3 / 3-N-PE |
| Harmonische vervorming (THD) bij nominaal uitgangsvermogen | <= 3 % |
Rendement en beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal rendement / Europees rendement | 98,6 % / 98,3 % |
| DC-zekering | Standaardfuncties |
| Isolatiebewaking / netbewaking | Standaardfuncties |
| Ompolingsbescherming DC / kortsluitbeveiliging AC | Standaardfuncties |
| Allpolige reststroommonitoring | Standaardfuncties |
| Intelligente stringbewaking | Standaardfuncties |
| DC-overspanningsbeveiliging (type II) / AC-overspanningsbeveiliging | Standaardfuncties |
| Beschermingsklasse (volgens IEC 62109-1) / overspanningscategorie (volgens IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: II |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificaten en goedkeuringen (meer beschikbaar op aanvraag) | CE, EN50549, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC61000, AS/NZS4777, C10/C11 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.