€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Solplanet Netgekoppelde Omvormer PV 45kW 3-Fase 4MPPT
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Solplanet ASW LT 45K-LT-G2 3F 45KW 4MPPT netgekoppelde PV-omvormer
De Solplanet ASW LT 45K-LT-G2 3F 45KW 4MPPT netgekoppelde PV-omvormer is een betrouwbare, eenvoudig te installeren en gebruiksvriendelijke oplossing voor uw fotovoltaïsche installatie.
- Eenvoudig te installeren: Dankzij de dubbele handgreep en de mogelijkheid tot wandmontage is de installatie van deze omvormer eenvoudig en snel, en vereist slechts standaard gereedschap. Bovendien vergemakkelijkt de snelle WiFi-configuratie via de speciale app de installatie.
- Betrouwbaar: Voldoet aan internationale kwaliteitsnormen en garandeert betrouwbare werking. Beschikt over een breed DC/AC-oversizingbereik en beschermingsklasse IP65, waardoor gebruik buitenshuis mogelijk is.
- Gebruiksvriendelijk: Intelligente monitoring via een gebruiksvriendelijke app maakt gemakkelijke controle over de installatie mogelijk. Het discrete ontwerp past overal, en meerdere MPPT's zorgen voor een comfortabele installatie.
Ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal vermogen van fotovoltaïsche panelen | 67500 Wp STC |
| Maximale ingangsspanning | 1100 V |
| MPP-spanningsbereik / nominale ingangsspanning | 200 V tot 1000 V / 630 V |
| Minimale ingangsspanning | 200 V |
| Startspanning | 250 V |
| Maximale ingangsstroom | 26 A |
| Maximale kortsluitstroom | 40 A |
| Aantal onafhankelijke MPP-ingangen / strings per MPP-ingang | 4 / 2 |
Uitgang (AC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 45000 W |
| Maximaal schijnbaar AC-vermogen | 45000 VA |
| Nominale AC-spanning | [[220 V / 380 V 230 V / 400 V]] |
| AC-spanningsbereik | 180 tot 305 V / 312 tot 528 V |
| Netfrequentie / frequentiebereik | [[50 Hz / 45 Hz tot 55 Hz 60 Hz / 55 Hz tot 65 Hz]] |
| Nominale netfrequentie / nominale netspanning | 50 Hz / 230 V |
| Maximale uitgangsstroom / nominale uitgangsstroom | 75,0 A |
| Arbeidsfactor bij nominaal vermogen / instelbare arbeidsfactor | 1 / 0,8 overexcitatie tot 0,8 onderexcitatie |
| Aantal voedingsfasen / AC-aansluiting | 3 / 3-N-PE |
| Harmonische vervorming (THD) bij nominaal uitgangsvermogen | <=3 % |
Rendement en beveiligingen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Max. rendement / Europees rendement | 98,6 % / 98,3 % |
| Zekering aan de ingang | Standaardfuncties |
| Isolatiebewaking / netbewaking | Standaardfuncties |
| Bescherming tegen omgekeerde polariteit DC / AC-kortsluitbeveiliging | Standaardfuncties |
| Multipolige reststroombewaking | Standaardfuncties |
| Intelligente stringbewaking | Standaardfuncties |
| DC-overspanningsbeveiliging (type II) / AC-overspanningsbeveiliging | Standaardfuncties |
| Beschermingsklasse (volgens IEC 62109-1) / overspanningscategorie (volgens IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: II |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificaten en goedkeuringen (meer beschikbaar op aanvraag) | CE, EN50549, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC61000, AS/NZS4777, C10/C11 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.