€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Solplanet Netgekoppelde PV-omvormer 8kW 3-fase 2MPPT
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Solplanet Netgekoppelde PV-omvormer 8kW 3-Fase 2MPPT
De Solplanet ASW LT 8K-LT-G2 PRO 3F 8KW 2MPPT netgekoppelde PV-omvormer uit de ASW 3-20K LT-G2 serie is een moderne en innovatieve oplossing voor gedecentraliseerde fotovoltaïsche systemen, die toepassing vindt in woningen, grote commerciële gebouwen en de industrie.
Deze driefasige omvormers zijn perfect afgestemd op moderne, grotere fotovoltaïsche modules.
Twee onafhankelijke Maximum Power Point (MPP) trackers en een maximale ingangsstroom tot 32 A op elk van de twee MPPT-kanalen zorgen voor optimaal gebruik van de fotovoltaïsche installatie, vooral bij de keuze voor bifaciale modules met een groter oppervlak. Het brede MPPT-bereik maakt aanpassing van het systeem mogelijk tot wel 150% overmatige energie, wat een hoge efficiëntie en grotere flexibiliteit onder verschillende omstandigheden garandeert.
De compacte wandmontagebeugel met beschermingsklasse IP66 zorgt voor duurzaamheid van het systeem, zelfs onder moeilijke weersomstandigheden. Bovendien stelt de intelligente cloud-gebaseerde monitoring-app gebruikers in staat om de werking van het fotovoltaïsche systeem vanaf elke locatie te volgen.
Ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal fotovoltaïsch vermogen | 12000 Wp STC |
| Maximale ingangsspanning | 1100 V |
| MPPT-spanningsbereik / Nominale ingangsspanning | 150 V tot 100 V / 630 V |
| Minimale ingangsspanning | 125 V |
| Start ingangsspanning | 180 V |
| Maximale ingangsstroom | 20 A / 16 A |
| Maximale kortsluitstroom | 30 A / 25 A |
| Aantal MPPT-ingangen / PV-strings per MPPT-ingang | 2 / A:1; B:1 |
Uitgang (AC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 8000 W |
| Maximaal schijnbaar AC-vermogen | 8000 VA |
| Nominale AC-spanning | 220 V / 380 V; 230 V / 400 V; 240 V / 415 V |
| AC-spanningsbereik | 160 V tot 300 V |
| AC-netfrequentie / Frequentiebereik | 50 Hz / 45 Hz tot 55 Hz; 60 Hz / 55 Hz tot 65 Hz |
| Maximale uitgangsstroom | 12,8 A |
| Instelbare arbeidsfactor | 0,8 overgeëxciteerd tot 0,8 ondergeëxciteerd |
| Aantal voedingsfasen | 3 / 3-N-PE |
| Harmonische vervorming (THD) bij nominaal uitgangsvermogen | < 3% |
Rendement en beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal rendement / Europees rendement | 98,6% / 98,2% |
| DC-schakelaar | Standaardfuncties |
| Isolatiebewaking / Netbewaking | Standaardfuncties |
| DC-omkeerpoolbeveiliging / AC-kortsluitbeveiliging | Standaardfuncties |
| Multipolige reststroombewaking | Standaardfuncties |
| Beschermingsklasse (volgens IEC 62109-1) / Overspanningscategorie (volgens IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificaten en homologaties (meer beschikbaar op aanvraag) | [[CE, EN50549, G98/99, VDE-AR-N4105, AS/NZS 4777, C10/C11, VFR 2014 & UTE C15, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068, IEC61000, NB/T 32004]] |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.