€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Solplanet Netomvormer PV 10kW 3-Fase 2MPPT
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Solplanet Netgekoppelde PV-omvormer 10kW 3-Fase 2MPPT
Netgekoppelde PV-omvormer Solplanet ASW LT 10K-LT-G2 PRO 3F 10KW 2MPPT uit de ASW 3-20K LT-G2 serie is een moderne en innovatieve oplossing voor gedecentraliseerde fotovoltaïsche systemen, geschikt voor woningen, grote commerciële gebouwen en industriële toepassingen.
Deze driefasige omvormers zijn perfect afgestemd op moderne, grotere fotovoltaïsche modules.
Twee onafhankelijke Maximum Power Point (MPP) trackers en een maximale ingangsstroom tot 32 A per MPPT-kanaal maken optimaal gebruik van de fotovoltaïsche installatie mogelijk, vooral bij de keuze voor bifaciale modules met een groter oppervlak. Het brede MPPT-bereik maakt aanpassing van het systeem mogelijk tot wel 150% oversizing, wat een hoge efficiëntie en grotere flexibiliteit onder verschillende omstandigheden garandeert.
De compacte wandmontagebeugel met beschermingsklasse IP66 zorgt voor duurzaamheid van het systeem, zelfs onder zware weersomstandigheden. Bovendien stelt de intelligente cloud-gebaseerde monitoring-app gebruikers in staat om de werking van het fotovoltaïsche systeem vanaf elke locatie te volgen.
Ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal fotovoltaïsch vermogen | 15000 Wp STC |
| Maximale ingangsspanning | 1100 V |
| MPPT-spanningsbereik / Nominale ingangsspanning | 150 V tot 1000 V / 630 V |
| Minimale ingangsspanning | 125 V |
| Startspanning | 180 V |
| Maximale ingangsstroom | 20 A / 16 A |
| Maximale kortsluitstroom | 30 A / 25 A |
| Aantal MPPT-ingangen / strings per MPPT-ingang | 2 / A:1; B:1 |
Uitgang (AC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 10000 W |
| Maximaal schijnbaar AC-vermogen | 10000 VA |
| Nominale AC-spanning | 220 V / 380 V; 230 V / 400 V; 240 V / 415 V |
| AC-spanningsbereik | 160 V tot 300 V |
| Netfrequentie AC / Frequentiebereik | 50 Hz / 45 Hz tot 55 Hz; 60 Hz / 55 Hz tot 65 Hz |
| Maximale uitgangsstroom | 16 A |
| Instelbare arbeidsfactor | 0,8 overexcitatie tot 0,8 onderexcitatie |
| Aantal voedingsfasen | 3 / 3-N-PE |
| Harmonische vervorming (THD) bij nominaal uitgangsvermogen | < 3% |
Rendement en beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal rendement / Europees rendement | 98,6% / 98,2% |
| DC-schakelaar | Standaardfuncties |
| Isolatiebewaking / Netbewaking | Standaardfuncties |
| DC-ompolingbeveiliging / AC-kortsluitbeveiliging | Standaardfuncties |
| Alpolige reststroombewaking | Standaardfuncties |
| Beschermingsklasse (volgens IEC 62109-1) / Overspanningscategorie (volgens IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: II |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificaten en keurmerken (meer beschikbaar op aanvraag) | [[CE, EN50549, G98/99, VDE-AR-N4105, AS/NZS 4777, C10/C11, VFR 2014 & UTE C15, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068, IEC61000, NB/T 32004]] |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.