€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Solplanet Netomvormer PV 110kW 3-Fase 10MPPT
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Solplanet Netgekoppelde PV-Omvormer 110kW 3-Fase 10MPPT
De Solplanet ASW LT 110K-LT 3F 110KW 10MPPT netgekoppelde PV-omvormer is een geavanceerd apparaat voor het omzetten van zonne-energie van fotovoltaïsche panelen naar elektrische energie met een maximaal vermogen van 110 kW.
Dit is een uitstekende optie voor installaties met een grotere vraag naar zonne-energie. Dankzij de geavanceerde functies, zoals WiFi-interface en online monitoring, maakt het continue controle en optimalisatie van de systeemprestaties mogelijk. Bovendien maakt de weerbestendigheid het een ideale oplossing voor buiteninstallaties van fotovoltaïsche systemen.
Ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal fotovoltaïsch vermogen | 165000 Wp STC |
| Maximale ingangsspanning | 1100 V |
| MPPT-spanningsbereik / Nominale ingangsspanning | 200V tot 1000 V / 630 V |
| Minimale ingangsspanning | 200 V |
| Startspanning | 250 V |
| Maximale ingangsstroom | 32 A |
| Maximale kortsluitstroom | 48 A |
| Aantal MPPT-ingangen / PV-strings per MPPT-ingang | 10/2 |
Uitgang (AC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 110000 W |
| Maximaal AC-schijnbaar vermogen | 121000 VA2 |
| Nominale AC-spanning | 220 V / 380 V | 230 V / 400 V |
| AC-spanningsbereik | 180 V tot 305 V / 312 V tot 528 V |
| AC-netfrequentie / Frequentiebereik | 50 Hz / 45 Hz tot 55 Hz | 60 Hz / 55 Hz tot 65 Hz |
| Nominale AC-uitgangsstroom | 158,8 A |
| Maximale uitgangsstroom | 174,7 A |
| Instelbare arbeidsfactor | 0,8 overexcitatie tot 0,8 onderexcitatie |
| Aantal voedingsfasen | 3 / 3-N-PE |
| Harmonische vervorming (THD) bij nominaal uitgangsvermogen | <3% |
Rendement en beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal rendement / Europees rendement | 98,6 % / 98,4 % |
| DC-schakelaar | Standaardfuncties |
| Isolatiebewaking / Netbewaking | Standaardfuncties |
| DC-omkeerpoolbeveiliging / AC-kortsluitbeveiliging | Standaardfuncties |
| Multipolaire reststroombewaking | Standaardfuncties |
| DC-overspanningsbeveiliging | Type II |
| AC-overspanningsbeveiliging | Type II |
| Alle polen gevoelige differentieelstroombewaking | Standaardfuncties |
| Eilandbeveiligingsfunctie | Standaardfuncties |
| Beschermingsklasse (volgens IEC 62109-1) / overspanningscategorie (volgens IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Kenmerken
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| DC-aansluiting | Phoenix Contact |
| AC-aansluiting | OT/DT Terminal (Max. 240 mm2) |
| Montagemethode | Wandbeugel |
| LED-indicatoren (status / storing / communicatie) | Standaardfuncties |
| Communicatie-interface | Wi-Fi / RS485 |
| Certificaten en keurmerken (meer beschikbaar op aanvraag) | CE, IEC 62109-1/2, IEC 61727, IEC 62116 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.