€ 0,34
€ 0,28
€ 1,11
€ 0,92
Solplanet Netomvormer PV 20kW 3-Fase 2MPPT
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Solplanet Netgekoppelde PV-Omvormer 20kW 3-Fase 2MPPT
De Solplanet ASW LT 20K-LT-G2 PRO 3F 20KW 2MPPT netgekoppelde PV-omvormer uit de ASW 3-20K LT-G2 serie is een moderne en innovatieve oplossing voor gedecentraliseerde fotovoltaïsche systemen, geschikt voor woningen, grote commerciële gebouwen en industriële toepassingen.
Deze driefasige omvormers zijn perfect afgestemd op moderne, grotere fotovoltaïsche modules.
Twee onafhankelijke Maximum Power Point (MPP) trackers en een maximale ingangsstroom van 32 A per MPPT-kanaal zorgen voor optimaal gebruik van de fotovoltaïsche installatie, met name bij de keuze voor bifaciale modules met een groter oppervlak. Het brede MPPT-bereik maakt het mogelijk om het systeem aan te passen aan zelfs 150% overmatige energie, wat hoge efficiëntie en grotere flexibiliteit onder verschillende omstandigheden garandeert.
De compacte wandmontagebeugel met beschermingsklasse IP66 zorgt voor duurzaamheid van het systeem, zelfs onder moeilijke weersomstandigheden. Bovendien stelt de intelligente cloud-gebaseerde monitoring-app gebruikers in staat om de werking van het fotovoltaïsche systeem vanaf elke locatie te volgen.
Ingang (DC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal fotovoltaïsch vermogen | 30000 Wp STC |
| Maximale ingangsspanning | 1100 V |
| MPPT-spanningsbereik / Nominale ingangsspanning | 150 V tot 1000 V / 630 V |
| Minimale ingangsspanning | 125 V |
| Startspanning | 180 V |
| Maximale ingangsstroom | 32 A / 32 A |
| Maximale kortsluitstroom | 48 A / 48 A |
| Aantal MPPT-ingangen / strings per MPPT-ingang | 2 / A:2; B:2 |
Uitgang (AC)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 20000 W |
| Maximaal schijnbaar AC-vermogen | 20000 VA |
| Nominale AC-spanning | 220 V / 380 V - 230 V / 400 V - 240 V / 415 V |
| AC-spanningsbereik | 160 tot 300 V |
| Netfrequentie / Frequentiebereik | 50 Hz / 45 Hz tot 55 Hz; 60 Hz / 55 Hz tot 65 Hz |
| Maximale uitgangsstroom | 31,9 A |
| Instelbare arbeidsfactor | 0,8 overwinding tot 0,8 onderwinding |
| Aantal voedingsfasen | 3 / 3-N-PE |
| Totale harmonische vervorming (THD) bij nominaal uitgangsvermogen | < 3% |
Rendement en beveiliging
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Maximaal rendement / Europees rendement | 98,6% / 98,2% |
| DC-schakelaar | Standaardfuncties |
| Isolatiebewaking / Netbewaking | Standaardfuncties |
| Bescherming tegen omgekeerde polariteit DC / AC-kortsluitbeveiliging | Standaardfuncties |
| Multipolaire reststroombewaking | Standaardfuncties |
| Beschermingsklasse (volgens IEC 62109-1) / Overspanningscategorie (volgens IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Normen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Certificaten en keurmerken (meer beschikbaar op aanvraag) | CE, EN50549, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068, IEC61000, AS/NZS4777, C10/C11 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.