€ 0,34
€ 0,28
€ 1,07
€ 0,89
Noark Aansluitkast met Overspanningsbeveiliging DC+AC 40A 3-Fase SH-717
product unavailable
toevoegen aan verlanglijst
Beschrijving
Noark Aansluitkast met Overspanningsbeveiliging DC+AC 40A 3-Fase SH-717
Aansluitkast met overspanningsbeveiliging DC + AC, type 1+2, type SH-717 DCAC
De aansluitverdeler, bestemd voor de voeding van fotovoltaïsche omvormers, biedt niet alleen bescherming tegen de gevolgen van kortsluitingen en overbelasting, maar ook tegen indirecte en directe blikseminslagen aan beide zijden van de stroom - zowel wisselstroom als gelijkstroom.
Hij is ontworpen voor gebruik in geaarde en geïsoleerde PV-installaties, en dankzij de hoge beschermingsgraad IP is montage buitenshuis mogelijk. De constructie van de verdeler is geschikt voor opbouwmontage en kan, afhankelijk van de uitrusting, verschillende functies vervullen.
- Standaard, beproefde behuizing: Zorgt voor stevigheid en duurzaamheid, waardoor de verdeelkasten klaar zijn om aan diverse installatievereisten te voldoen.
- Optie voor montage van cilinderslot: Biedt een extra beveiligingsniveau en beperkt de toegang tot elektrische apparatuur alleen voor bevoegde personen.
- Transparante deur: Maakt gemakkelijke toegang tot de binnenkant van de verdeler mogelijk en stelt u in staat om snel visueel de status van apparaten te controleren zonder deze te hoeven openen.
Basisparameters DC-zijde
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Aantal PV-string ingangen | uitgangen | 3 | 3 |
| Aantal | Type overspanningsbeveiliging DC | Type | 3 | Phoenix | T1/T2 |
| Type aansluiting | Paneel MC4 Stäubli |
Basisparameters AC-zijde
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Overspanningsbeveiliging AC | Type | Noark | T1/T2 |
| Overstroombeveiliging | Noark B40A 3F |
Toegepaste overspanningsbeveiliging DC (SPD)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Fabrikant / Model | PHOENIX/VAL-MS-T1/T21000DC-PV/2+V |
| Overspanningsbeveiliging | T1 / T2 |
| Nullastspanning UOCSTC | ≤ 975 V DC |
| Maximale afvoerstroom Imax (8/20) μs | 40 kA |
| Responstijd tA | ≤ 25 ns |
| Bliksemstootpiekstroom (10/350) μs, lading | 2,5 As |
| Bliksemstootpiekstroom (10/350) μs, specifieke energie | 6,25 kJ/Ω |
| Bliksemstootpiekstroom (10/350) μs, piekwaarde Iimp | 5 kA |
| Totale afvoerstroom Itotal (8/20) μs | 40 kA |
| Totale afvoerstroom Itotal (10/350) μs | 5 kA |
| Isolatieweerstand Riso | > 5 GΩ (bij 500 V DC) |
| Nominale afvoerstroom In (8/20) μs | 15 kA |
| Nominale belastingsstroom IL | 80 A |
| Langdurige bedrijfsstroom ICPV | < 20 μA |
| Maximale continue bedrijfsspanning UCPV | 1170 V DC |
| Kortsluitvastheid ISCPV | 2000 A |
| Restspanning Ures | ≤ 3,5 kV (bij In) |
| - | ≤ 2,9 kV (bij 5 kA) |
| - | ≤ 3,2 kV (bij 10 kA) |
| - | ≤ 3,7 kV (bij 20 kA) |
| - | ≤ 4,1 kV (bij 30 kA) |
| - | ≤ 4,6 kV (bij 40 kA) |
| Aardleiderstroom IPE | ≤ 20 μA DC |
| - | ≤ 350 μA AC |
| Beschermingsniveau Up | ≤ 3,5 kV |
| Standby-vermogen PC | ≤ 25 mVA |
| Aansluitingsconfiguratie | Y-configuratie |
Toegepaste overstroombeveiliging (MCB) (1)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Fabrikant / Model | Noark / Ex9BN 3P B40 |
| Nominale stroom | 40A; 3-F |
| Nominale bedrijfsspanning Ue | 230/415 V AC |
| - | 72 V DC per pool (1P, 2P) |
| - | 48 V DC per pool (3P, 4P) |
| Minimale spanning | 12 V AC/DC |
| Nominale stootspanning Uimp volgens IEC 60898-1 | 6 kV |
| Nominale stootspanning Uimp volgens IEC 60947-2 | 6 kV |
| Nominaal kortsluitvermogen Icn volgens IEC 60898-1 | 6 kA |
| Nominaal kortsluitvermogen Icn volgens IEC 60947-2 | 10 kA |
| Nominale isolatiespanning Ui | 690 V AC |
| Aantal polen | 3 |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Karakteristiek | B |
| Uitgevoerd volgens | IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2 |
| Mechanische levensduur | 20 000 schakelingen |
| Elektrische levensduur | 10 000 schakelingen |
| Energiebeperkingsklasse | 3 |
| Gebruikscategorie | A |
| Voedingsrichting | Willekeurig (van boven of van onderen) |
Toegepaste overspanningsbeveiliging AC (SPD)
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Fabrikant / Model | Noark Ex9UE1+2 12.5 3PN 275 |
| Aansluiting | L-N/PE N-PE |
| Uitgevoerd volgens | EN 61643-11 |
| Type beveiliging | Type 1+2 (klasse I+II, B+C, T1+T2) |
| Uitvoering element | MOV (Varistor)GDT (Gasontladingsbuis) |
| Nominale spanning Un | 230 V AC |
| Referentietestspanning UREF | 255 V AC |
| Maximale continue bedrijfsspanning Uc | 275 V AC 255 V AC |
| Frequentie f | 25 kA per pool 50 kA per pool |
| Specifieke energie W/R | 156.25 kJ/Ω |
| Maximale impulsstroom Iimp (10/350 μs) | 12.5 kA per pool 50 kA per pool |
| Maximale afvoerstroom Imax (8/20 μs) | 50 kA per pool |
| Spanningsbeschermingsniveau Up voor stroom In | 1.5 kV 1.5 kV |
| Spanningsbeschermingsniveau Up voor stroom Imax | 1.8 kV 1.5 kV |
| Spanningsbeschermingsniveau Up voor 5 kA (8/20 μs) | 1 kV |
| N-PE Vermogen tot blussen volgstroom Ifi | 100 A |
| Vonkspanning | 335 V |
| 200 ms | 335 V 1200 V |
| Lekstroom IPE bij UREF | ≤ 1 mA |
| Beveiligingsspanning voor stroom 1mA | 387 - 473 V |
| Responstijd | ≤ 25 ns ≤ 100 ns |
| Maximale voorbescherming met zekering | 160 A gG |
| Kortsluitstroom-weerstands-vermogen | 50kA |
| Kortsluitvastheid ISCCR | 10kA |
| Stroomfactor k | 1kA |
| Type LV-systeem | TN-S, TT (3+1) |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Bestanden om te downloaden:
Veiligheid
Alle beoordelingen (positief en negatief) worden weergegeven, volgens de beperking van het aantal platformen. Wij controleren of ze afkomstig zijn van klanten die het product hebben gekocht. Zie meer op onze pagina commentaarbeleid.